Марина Бех-Романчук виступила у другому поспіль фіналі на Діамантовій лізі у Цюриху: результат

AP

Зачепитися за другу медаль у Цюриху українці не вдалося.

Марина Бех-Романчук відібралася до двох фіналів Діамантової ліги 2022 року. Боротися за медалі українська стрибунка мала у секторі стрибків у довжину, а також у потрійному стрибку.

Перший фінал для Бех-Романчук закінчився зі "сріблом" - українка показала другий найкращий стрибок у кар'єрі (14.96 метри). Після чого мала одразу ж змагатися у стрибках у довжину.

У фіналі стрибків у довжину Бех-Романчук мала сімох суперниць. Головними конкурентками за подіум були чинна олімпійська чемпіонка та чемпіонка світу Малайка Мігамбо, чемпіонка Євро-2022 Івана Вулета.

На відміну від потрійного стрибка, де Бех-Романчук провела перший повноцінний сезон, українка раніше виступала у фіналах Діамантової ліги. В останньому сезоні вона стала бронзовою призеркою, поступившись Вулеті та шведці Гадді Саньї.

Перші дві спроби Марина Бех-Романчук виконала з заступом. Лідерство у боротьбі за "золото" очолила Івана Вулета, яка стрибнула під 7 метрів - 6.97 м, тоді як найближча переслідувачка Гадді Санья мала найкращий результат лише 6.55 метрів.

Перед заключною спробою Бех-Рманчук мала лише одну успішну спробу. Четвертий стрибок українка виконала на 6.50 метрів, решта чотири спроби були виконані з заступами.

Хоча у Бех-Романчук залишалася лише одна спроба, вона зберігала шанси на медаль. Проте в останній спробі показала результат 6.45 метри, посівши шосте місце.

Переможницею ж змагань стала Івана Вулета. Перший стрибок сербки на 6.97 метрів виявився найкращим за підсумками всього фіналу.

Діамантова ліга. Фінал. Стрибки у висоту (жінки)

1. Івана Вулета (Сербія) - 6.97 метрів
  2. Гадді Санья (Швеція) - 6.55 м
  3. Кванеша Бьоркс (США) - 6.54 м

...

• 6. Марина Бех-Романчук (Україна) - 6.54 метри

Як виступає Бех-Романчук у стрибках у довжину у 2022 році?

• Четверте місце на Євро-2022, восьме місце - на ЧС-2022
  • Три медалі на Діамантовій лізі: "золото" у Римі, а також два "срібла" - у Бірмінгемі та Стокгольмі
  • Особистий рекорд сезону Бех-Романчук - 6.87 метрів у фіналі чемпіонату Європи.
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022