Зменшення травмування дітей: у Київській області проводять уроки безпеки

Зменшення травмування дітей: у Київській області проводять уроки безпеки

Зменшення травмування дітей: у Київській області проводять уроки безпеки
Громадяни під час безпекових тренінгів за участю рятувальників, саперів, медиків і психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій Фото: Уніан

Відсьогодні в закладах освіти Київської області стартував проєкт "Зменшення ризиків травмування дітей від вибухонебезпечних предметів". Перші уроки безпеки пройшли в школах Дмитрівської громади Бучанського району.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Проєкт "Зменшення ризиків травмування дітей від вибухонебезпечних предметів" діятиме на усіх деокупованих територіальних громадах Київської області. Триватимуть навчання протягом 6 місяців. Це дасть змогу охопити близько 16 тисяч учнів 131 закладу середньої освіти.

"Даний захід проводиться за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні в партнерстві з Київською обласною військовою адміністрацією. Безпосередня організація та проведення занять – на громадській організації «Ліга офіцерів», що має багаторічний досвід реалізації міжнародних проєктів, зокрема і щодо інформування дітей правилам мінної безпеки", — йдеться у повідомленні.

Тренери, які залучатимуться до проведення занять із мінної безпеки, пройшли відповідне фахове навчання на базі Центру протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

Що відомо

  • У закладах освіти Київської області проводять тренінги для вчителів щодо правил поведінки та організації навчального процесу під час повітряних тривог. Плануються тренінги не лише для освітян, а й для учнів. Один із них – проєкт "Міne Risk Education", що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні — учнів закладів загальної середньої освіти Київщини навчатимуть правилам мінної безпеки.

Читайте також

Усі деокуповані населені пункти Київщини перевірили на вибухонебезпечні предмети

На розмінування Київщини піде 8-10 років — Кулеба

На початок