"Сімейний Weekend", майстер-клас, виставка, лекція. Куди можна сходити в Дніпрі цими вихідними

"Сімейний Weekend", майстер-клас, виставка, лекція. Куди можна сходити в Дніпрі цими вихідними

"Сімейний Weekend", майстер-клас, виставка, лекція. Куди можна сходити в Дніпрі цими вихідними
Суспільне Дніпро

Заклади культури й освіти Дніпра проводять розважальні та пізнавальні заходи жителів і гостей міста. Суспільне Дніпро зробило добірку про такі можливості для дорослих та дітей цими вихідними, 3 та 4 вересня.

Музей історії Дніпра

3 та 4 вересня у музеї відбудеться перший цієї осені "Сімейний Weekend", сказано в телеграм-каналі департаменту гуманітарної політики міськради.

О 12:00 у суботу та неділю дніпрян чекають на майстер-класи "Козацька канцелярія у Дніпрі".

"Там ви дізнаєтесь про те, як, чим та яким стилем писали справжні козаки, що таке скоропис, вивчите кілька старовинних слів та ще багато чого цікавого", – пишуть на сайті музею.

О 14:00 на квест-екскурсії розкриватимуть таємниці дніпровських солодощів.

"Фахівці музею розкажуть про те, як з'явився шоколад у Дніпрі, який шоколад їли катеринославці та який був найсмачнішим", – мовиться в анонсі.

Детальну інформацію можна дізнатися за номером: 095 29 40 00.

Садиба-музей Яворницького

3 вересня о 17:00 в саду меморіальної садиби-музею Дмитра Яворницького пройде лекція "Археологія в часи російсько-української війни", мовиться на сайті музею.

На зустрічі розкажуть про науку, пам’ятки та експонати. Лекцію проведе археологиня Анна Юрченко.

Вхід вільний, але прийматимуть будь-який донат, кажуть у музеї. Всі зібрані гроші перерахують на картку колезі, музейнику й археологу Дмитру Романчуку. Він служить в лавах ЗСУ і разом зі своїм підрозділом збирає на авто.

Центр "ЯМаріуполь"

3 вересня о 12:00 у центрі "ЯМаріуполь" пройде майстер-клас з живопису для дітей, сказано в телеграм-каналі центру. Записатися на захід можна за телефоном: +38 (068) 068-01-84.

Галерея "Артсвіт"

3 вересня о 15:00 в галереї "Артсвіт" пройде кураторська екскурсія експозицією "Як у кіно...", яку презентували в липні.

Кураторка Вікторія Нікітіна детальніше розкаже про кожну роботу, яка була відібрана для виставки, про контекст їхнього створення та про авторів. Вхід вільний, реєстрація не потрібна.

Читайте також

"Це – наш обов'язок як музикантів". Військовий оркестр з Дніпропетровщини повернувся до музики після фронту

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок