На Тернопільщині за добу COVID-19 виявили у 190 осіб

На Тернопільщині за добу COVID-19 виявили у 190 осіб

На Тернопільщині за добу COVID-19 виявили у 190 осіб
Суспільне Тернопіль

На Тернопільщині продовжує зростати захворюваність на COVID-19, каже епідеміолог обласного центру хвороб Володимир Паничев. За його словами, за тиждень кількість госпіталізованих хворих із коронавірусом зросла на 7,5%. За минулу добу померла 84-річна жінка.

"За вчора зареєстровано 190 випадків лабораторно підтвердженого коронавірусу, це менше ніж за попередню добу, коли було зареєстровано 220 випадків. Маємо тенденцію до зниження кількості випадків в порівнянні з попередніми періодами, але ми перебуваємо в періоді росту захворюваності, бо захворюваність в порівнянні до такого ж попереднього семиденного періоду зросла на 7,5%", – розповідає Володимир Паничев.

Епідеміолог каже, що темпи приросту захворюваності знизилися в порівнянні з минулим тижнем.

"Отже, ми маємо зниження темпів приросту, але середньоденна кількість випадків, що реєструються залишається доволі високою. Якщо розраховувати середню кількість випадків, які ми реєстрували протягом минулого семиденного періоду, то це 172 випадки", – сказав він.

Володимир Паничев говорить, що показники летальності знизилися, але вони залишаються присутніми.

"За вчора в нас померла одна людина – це 84-річна жінка з Чортківського району із супутньою патологією. За сім попередніх днів ми зареєстрували 3 випадки смерті від COVID-19. За такий же попередній період було зареєстровано 4 летальні випадки", – каже епідеміолог.

Епідеміолог розповів, що станом на ранок хворих 2 058 людей. За добу одужало 116 людей.

За весь час пандемії в Тернопільській області захворіли – 153 169 осіб, одужали – 148 672 особи, летальних випадків – 2 439.

Читайте також

  • На Тернопільщині за добу коронавірус підтвердили у 252 осіб
На початок