У Львові учасників змагань "Ігри воїнів" нагородили орденами "За значні заслуги"

У Львові учасників змагань "Ігри воїнів" нагородили орденами "За значні заслуги"

У Львові учасників змагань "Ігри воїнів" нагородили орденами "За значні заслуги"
Суспільне Львів

Львів'яни, які брали участь у змаганнях "Ігри воїнів", повернулися до Львова з США. Їх нагородили орденами "За значні заслуги" ІІІ ступеня. Також спортсмени отримали пам’ятні коїниКоїни — монети, які вказують на приналежність військового до окремого підрозділу. В Україні ця традиція впроваджена з реформою сержантського корпусу в ЗСУ. від Міністерства у справах ветеранів.

Віктор Легкодух пішов захищати Україну у перші дні російської агресії навесні 2014 року. Отримав поранення у серпні того ж року. Після тривалої реабілітації почав посилено займатися спортом. На змаганнях "Ігри воїнів" Віктор здобув для України 7 медалей – 4 золотих, 2 срібні і одну бронзову.

"Чесно, ще якби на емоціях і дуже змучені. Ми три доби добиралися додому: два перельоти, дуже багато переїздів було, але в загальному я задоволений і результатом команди, і своїм", – каже Віктор Легкодух.

У Львові учасників змагань "Ігри воїнів" нагородили орденом "За значні заслуги"
У Львові учасників змагань "Ігри воїнів" нагородили орденом "За значні заслуги". Управління спорту Львова

Ветеранів та чинних військовослужбовців у сесійній залі львівської Ратуші нагородили орденами "За заслуги" ІІІ ступеня.

У Львові учасників змагань "Ігри воїнів" нагородили орденом "За значні заслуги"
У Львові учасників змагань "Ігри воїнів" нагородили орденом "За значні заслуги". Ілюстративне фото: Суспільне Львів

Ігор Галушка привіз дві золоті медалі у веслуванні та срібло у волейболі.

"Там неймовірна атмосфера, насправді, велике ком’юніті, я просто" кайфанув". Це просто настільки круто, я не можу пояснити, це треба там бути", – каже Ігор Галушка.

Ветеран Сергій Калитюк виборов для України дві золоті медалі зі стрільби з пістолета та лука і срібло за їзду на хенбайку на різних дистанціях.

"Дуже важливо, щоб наш прапор підіймався на всіх майданчиках, де це тільки можливо і мені дуже подобається, що це не було якось там у піддавки, ми змагалися по-справжньому. Все, що взяли, все наше", – каже Сергій Катилюк.

Україну на "Іграх воїнів" представляли 32 спортсмени.

Що відомо

  • Ігри Воїнів – це міжнародний спортивно-реабілітаційний захід для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.
  • П’ятеро військових зі Львівщини змагалися на Іграх воїнів у США.
  • Змагання відбувалися у штаті Флорида з 16 до 29 серпня. Українські ветерани та військовослужбовці, які отримали поранення на війні, вперше взяли участь в Іграх воїнів.

На початок