Розбитий міст та знищена переправа: ЗСУ тримають під контролем логістичні шляхи військ РФ

Розбитий міст та знищена переправа: ЗСУ тримають під контролем логістичні шляхи військ РФ

Розбитий міст та знищена переправа: ЗСУ тримають під контролем логістичні шляхи військ РФ
Фото: СтратКом ЗСУ/Telegram

Спроба російських військ звести нову понтонну переправу через Інгулець зупинена ударами ЗСУ. Протягом ночі Сили оборони півдня тримали під вогневим контролем переправи на Херсонщині та завдавали ударів по управлінських пунктах і зосередженнях військ РФ.

Про це повідомив речник Оперативного командування "Південь" Владислав Назаров.

"Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами відпрацьовано вогневі завдання по трьох пунктах управління, радіолокаційній станції, двох районах зосередження ворожої живої сили, озброєння та техніки. Спроба налагодження нової понтонної переправи в районі Дар’ївки також присічена нашим вогнем. Вогневий контроль на Каховському мості залишив кілька додаткових отворів, продовжуючи фіксацію непрацездатності інфраструктурного об’єкта", - повідомив Владислав Назаров.

За інформацією ОК "Південь", за ніч російське військо втратило 33 особи, 4 танки Т-72, 3 гаубиці "Мста-Б", 4 одиниці автобронетехніки та склад боєприпасів у Баштанському районі Миколаївської області.

Що відомо:

  • Налагоджену військовими РФ понтонну переправу у районі села Дар’ївки знищили ЗСУ. Вони тримають під щільним вогневим контролем Каховський та Дар’ївський міст, що виключає їх використання для підтягування техніки та боєприпасів.
  • Сили оборони півдня знищили бази російських військ у районі Чорнобаївки, Нової Каховки, Широкої Балки. Також завдали ударів по складу боєприпасів у Новій Каховці та колоні, яка рухалась по шосе у районі Олешок.
  • ЗСУ знищили чотири пункти управління та чотири склади боєприпасів у Бериславському, Каховському, Херсонському та Баштанському районах.
  • ЗСУ розпочали наступальні дії на різних напрямках, зокрема і на Херсонщині, а також прорвали першу лінію оборони окупантів.

Читайте також:

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок