На Кіровоградщині дві громади отримали комп'ютерну техніку на 400 тисяч гривень

На Кіровоградщині дві громади отримали комп'ютерну техніку на 400 тисяч гривень

На Кіровоградщині дві громади отримали комп'ютерну техніку на 400 тисяч гривень
фото Наталії Салімової

Управлінням соціального захисту населення Кропивницької та Голованівської районних військових адміністрацій передали меблі та техніку на майже 400 тисяч гривень. Допомогу надала організація "Благодійний фонд Stabilization Support Services" спільно з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців. Про це Суспільному розповіла координаторка проєкту в регіоні Наталія Салімова.

За її інформацією, громадам передали ноутбуки, принтери, комп'ютерні столи, стільці тощо. Цей проєкт реалізовують у 12 регіонах України, у Кіровоградській області він працює з липня.

"Отримана техніка дасть можливість розширити спроможності для реєстрації внутрішньо-переміщених осіб, підвищить доступність та якість соціальних послуг для переселенців", – сказала керівниця Голованівського Управління соцзахисту населення Антоніна Дудник.

Зі слів Наталії Салімової, з початку повномасштабного російського вторгнення на територію Кропивницького району приїхали 12126 переселенців, Голованівський район прийняв 12987 людей.

Благодійну допомогу – комп'ютерну техніку та меблі найближчим часом також отримають Олександрійська та Новоукраїнська громади.

Читайте також

  • У Гайвороні на Кіровоградщині в'яжуть теплі шкарпетки для бійців
  • На Кіровоградщині укриття мають 81% шкіл та 57% дитсадків. Які до них вимоги
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок