Франківський драмтеатр доєднався до боротьби з COVID-19

Франківський драмтеатр доєднався до боротьби з COVID-19

Франківський драмтеатр доєднався до боротьби з COVID-19

Франківський драмтеатр доєднався до Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19, який вже близько місяця діє в Івано-Франківську. Досі до нього входило п'ять ініціатив: Stop COVID-19.IF, Івано-Франківський ІТ Кластер, платформа Тепле Місто, Instagram-спільноти coronavirus.if і Active People.If.

"Є багато думок щодо того, яку місію має нести театр: чи він має бути космополітичним, займатися якимись загальними всесвітніми проблемами, чи має засвідчувати те, що відбувається поруч і відображати проблеми, які є на сьогодні у суспільстві. Я завжди кажу, що театр має стояти в авангарді тих процесів, які відбуваються...", - каже генеральний директор Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський.

Спрямування антикризового фонду по боротьбі з COVID-19 - протидія коронавірусу та економічній кризі. За місяць діяльності його учасникам вдалось зібрати півтора мільйона гривень, які витрачали передусім на допомогу медичним працівникам.

"Індивідуальний захист, багаторазові костюми, два типи респіраторів вищого рівня захисту, маски, бахіли, рукавиці - це основне. Також ми щодня харчуємо лікарів і медпрацівників карет швидкої допомоги, ще займаємося логістикою, пошуком і закупівлею товару. Є також мейкери - ті, хто шукає, що можна пошити та зробити на місці, тобто маємо кілька відділів, які одночасно паралельно працюють", - розповідає координаторка з комунікації Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19 Рената Налисник.

Актори драмтеатру допомагатимуть ініціативі творчо поширювати інформацію серед містян.

На початок