"Ви йдете до можливості побачити, почути, пізнати Україну" — Зеленський привітав школярів з 1 вересня

"Ви йдете до можливості побачити, почути, пізнати Україну" — Зеленський привітав школярів з 1 вересня

"Ви йдете до можливості побачити, почути, пізнати Україну" — Зеленський привітав школярів з 1 вересня
Президент України Володимир Зеленський, фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський зранку 1 вересня привітав дошкільнят, школярів і студентів із початком нового навчального року.

“Сьогодні ви йдете до школи, повертаєтесь до навчання, продовжуєте здобувати освіту. Сьогодні ви йдете до можливості побачити, почути, пізнати Україну. Знання про неї, слова про неї, мрії про неї – які всі були про вас. Про ваше життя. Вільне, чисте, сміливе й розумне. Я не можу не привітати сьогодні наш народ із тим, що в України є такі діти. Є такі ви. Слава Україні!” — сказав президент.

Цей навчальний рік, за словами президента, усі починають по-різному.

"Хтось далеко від дому – в інших регіонах України. Хтось далеко від дому – в інших країнах. Хтось дистанційно, в онлайн-форматі. Хтось у рідній школі чи у своєму університеті, але все ж не у спокої", — сказав Зеленський.

Однак важливо, що навчальний рік починається. Важливо, що навчання триває. І що знання про Україну не переривається, додав президент.

“Бо це знання дає нам міцність. Це знання стало нашою зброєю. “Знати” і “захищати” завжди ідуть поруч. Знати понад тисячолітню історію нашої державності і захищати, коли хтось каже, ніби України не існувало”, — сказав президент.

За словами Зеленського, українські діти швидко подорослішали. Вони допомагали у бомбосховищах, дбали про батьків, які були поранені, носили воду і їжу військовим, збирали гроші, щоб віддати волонтерам на армію. Українськими дітьми можна тільки пишатися, сказав президент.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 190. Текстовий онлайн

Діти 1300 шкіл з ТОТ зможуть навчатися онлайн за українською програмою — Бабак

"Зараз школярі можуть бути більш дратівливими". МОЗ дало поради батькам і вчителям напередодні 1 вересня

На початок