Запорізький «Дніпрогес» планують реконструювати

Запорізький «Дніпрогес» планують реконструювати

Запорізький «Дніпрогес» планують реконструювати

Автодорожнє покриття на греблі запорізького «Дніпрогесу» пошкоджується внаслідок вібрації конструкції. Про це сьогодні під час брифінгу заявив директор філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» Віктор Кучер. Систематичні порушення з боку водіїв вагового та швидкісного режимів призводять до інтенсивного руйнування асфальтобетонного покриття та негативно впливають на конструкції споруди в цілому. Для забезпечення надійної експлуатації автодорожнього переїзду, спеціалісти «Дніпрогес» щоденно стежать за його технічним станом та виконують експлуатаційні та ремонтні роботи.

Віктор Кучер, директор філії «Дніпровська ГЕС»

Віктор Кучер, директор філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»

Ми 10-го квітня звернули увагу на те що з’явились «волосяні» тріщини. Обробили ці тріщини та за технологією зробили ремонт завдяки бригаді своїх співробітників. Це не повинно викликати у населення ніякого ажіотажу у сенсі того, що тут знову якісь проблеми. Проблеми накопичувались протягом десятиліть, - наголосив директор філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» Віктор Кучер.

Запорізький «Дніпрогес» планують реконструювати

Запорізький «Дніпрогес» планують реконструювати

Керівник гідротехнічного об’єкту запевнив, що наразі критичної ситуації в роботі «Дніпрогеса» не спостерігається. На цей рік заплановані ремонтні роботи, котрі розпочнуться відразу після припинення обмежувальних заходів. Першочерговим завданням є відновлення технічних характеристик «балки», котра знаходиться з боку Правого берега.

«Ця «балка» за оцінками спеціалістів знаходиться у вкрай складному стані у плані надійності. Ми плануємо цю роботу зробити протягом літа. Ця робота буде виконуватись вночі, тобто вона особливо не зашкодить сформованому руху автотранспорту «Дніпрогесом». Лише на період спеціальних зварювальних робіт будемо обмежувати рух у цій зоні. Також зробимо «деформаційні» шви. А те, що періодично можливо будуть з’являтись «волосяні» тріщини і будуть виконуватись легкі поточні ремонти, то це буде обов’язково, тому що конструкція споруди в цілому має втомні характеристики», - додав Віктор Кучер.

У планах компанії «Украгідроенерго» - виконання повноцінного обсягу робіт з реконструкції «Дніпрогесу», каже Віктор Кучер. Проте, строки залежатимуть від будівництва та терміну введення в експлуатацію нових запорізьких мостів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На онлайн-конференції розповіли про перебіг будівництва мостів у Запоріжжі
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди