Олександр Абраменко: "Подобається долати страх". СУСПІЛЬНЕ | ІНТЕРВ'Ю

Олександр Абраменко: "Подобається долати страх". СУСПІЛЬНЕ | ІНТЕРВ'Ю

Ексклюзивно
Олександр Абраменко: "Подобається долати страх". СУСПІЛЬНЕ | ІНТЕРВ'Ю Associated Press

Перший український Олімпійський чемпіон із фристайлу Олександр Абраменко розповів Суспільному, за що любить свій вид спорту й через що наразився на критику після Олімпіади-2018.

Головною причиною обрати свій вид спорту чемпіон Пхенчхану-2018 вважає екстремальність. "Мені подобалося долати страх. І заряд адреналіну", - розповів Абраменко рубриці PRESS START ютуб-каналу "Суспільне Спорт".

Спортсмен також назвав риси, які вирізняють його з-поміж інших у лижній акробатиці.

"Складно самому судити, чим я такий особливий. Думаю, своїм характером. Адже мені не важливо, яка погода, я тренуватимуся, якщо треба".

Абраменко пригадав і шквал критики, якого зазнав після "золотої" Олімпіади.

"Запам’яталося після Олімпіади багато негативу стосовно того, що я обіймався з російським спортсменом. Там були “вогонь” коментарі. Якщо матюкатися можна… Ну, було жорстко. На кшталт, нехай забирається до біса туди ж, та й обіймається там. Ну або щось таке: може, вони геї".

У попередньому випуску гостею рубрики стала фехтувальниця Олена Кривицька, яка розповіла, чим її вид спорту кращий за футбол, спростувала стереотип про спортсменів та пригадала сюрреалістичну історію про щура з людським вухом.

Героями рубрики були також шаблістка Ольга Харлан, стронгмен Василь Вірастюк, каратист Станіслав Горуна, скелетоніст Владислав Гераскевич та дзюдоїст Георгій Зантарая.

З 17 квітня рубрика йде на перерву. Новий сезон стартує після карантину.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start