Допомога переселенцям, організація освітнього процесу та ювілей міста — як працює Новокаховська міськрада

Допомога переселенцям, організація освітнього процесу та ювілей міста — як працює Новокаховська міськрада

Допомога переселенцям, організація освітнього процесу та ювілей міста — як працює Новокаховська міськрада

Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко разом із своїм заступником у середині липня виїхав на підконтрольну Україні територію. За його словами, головне, що сьогодні можуть робити — це допомагати жителям новокаховської громади, які виїхали з окупації.

"Працюємо через Міністерство реінтеграції з різними громадськими благодійними організаціями. Окрім того, що дають для ВПО, у п'ятницю 10 тонн вантажу отримали і в понеділок ще 20 тонн. Це від ЮНІСЕФ, також є цільова допомога для дітей. Вивчаємо питання куди кому що направити через відповідне соціальне спрямування, бо є і продовольчі набори, і мийні засоби, і дитяче харчування та памперси, є і секонд-хенд одягу", - розповів Суспільному Володимир Коваленко.

Окрім продовольчих товарів нададуть буржуйки, плівку, штапики та цвяхи. Все піде на потреби Високопільському, Нововоронцовському, Великоолександрівському районам, де території вже звільнені і людям потрібно готуватися до зими.

На підконтрольній Україні території створили новий виконавчий комітет, який виконуватиме поточну роботу, говорить Володимир Коваленко.

"Я підписав розпорядження про початок навчального року з 1 вересня. Зараз формуємо освітню мережу. Більшість наших діточок перебувають за межами нашої громади. Зв'язок із директорами в нас є. Правда, є школи, директори яких не виїхали, зараз шукаємо заміну їм. Трохи гірші справи в сільській місцевості - наприклад, директорка Маслівської школи звільнилася. Працюємо над тим, щоб повноцінно розпочати навчальний рік", - говорить Новокаховський голова.

І водночас уже починають думати, як відзначати в останню суботу вересня ювілей Нової Каховки - 70 років місту, розповів міський голова.

"Є така ідея - створити в Києві херсонсько-новокаховський потужний культурний центр. Щоб було місце, де жителі Херсонщини, могли зібратися. Хочеться всього - від виставок і творчих вечорів до простих зустрічей, де можна виплакатися або порадіти. Куди можна запросити гостей, навіть державного рівня або іноземних, які тоді зрозуміють, хто ми такі та будуть допомагати нам у розбудові та відтворенні Херсонщини, коли вона буде звільнена", - розповів Володимир Коваленко.

Що відомо:

  • Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко виїхав з тимчасово окупованого міста разом зі своїм першим заступником Олегом Тарабакою. Вранці 19 липня прибув до міста Запоріжжя.

Читайте також:

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок