У столиці викрили мережу підпільних гральних залів із доходом у 1 млн гривень щомісяця

У столиці викрили мережу підпільних гральних залів із доходом у 1 млн гривень щомісяця

У столиці викрили мережу підпільних гральних залів із доходом у 1 млн гривень щомісяця
Depositphotos

У Києві припинили діяльність 4 підпільних гральних закладів та викрили 13 осіб, що забезпечували їх функціонування. Дохід кожного такого залу щомісяця сягав 1 мільйона гривень. Про це повідомила пресслужба столичної прокуратури.

Зазначається, що гральні заклади функціонували у різних районах Києва із дотриманням конспірації.

"Кожне з приміщень, яке використовувалося учасниками угруповання, було оформлено на підставних осіб, обладнано комп’ютерами з встановленим програмним забезпеченням, яке надає доступ до симуляторів грального обладнання, системою відеоспостереження, а також необхідними для повноцінного функціонування закладу меблями, інтернет-зв’язком, іншим обладнанням та місцями для відпочинку клієнтів", — йдеться у повідомленні.

За попередніми даними, дохід одного такого грального закладу становив близько 1 млн гривень щомісяця. Для заохочення гравців грати більше, їх безплатно пригощали напоями та надавали можливість грати в борг.

Під час обшуку правоохоронці вилучили понад 60 одиниць комп’ютерної техніки з відповідним програмним забезпеченням, чорнові записи обліку доходів та витрат гральних закладів, мережеве обладнання, а також інші предмети та документи, які використовувались у злочинній діяльності.

13 учасників злочинної організації затримано, їм повідомлено про підозру за 4 статтями ККУ. Зокрема, за організацію або проведення азартних ігор без ліцензії затриманим загрожує штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А за створення, керівництво злочинною організацією, а також участь у ній затриманим загрожує до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Що відомо

  • Працівники Державного бюро розслідувань викрили та припинили діяльність розгалуженої мережі підпільних гральних залів з азартними іграми, які працювали в Україні.
  • До 24 лютого 2022 року на території України працювало близько 400 незаконних гральних закладів. Після початку повномасштабної російської агресії вони ненадовго припинили свою роботу, але поступово знову почали відкриватися, повідомили у ДБР ДБР.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 188. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

На початок