Синєгубов розповів про нову тактику російських окупантів на Харківщині

Синєгубов розповів про нову тактику російських окупантів на Харківщині

Синєгубов розповів про нову тактику російських окупантів на Харківщині
Збройні сили України знищують окупантів на Харківщині. Фото: Суспільне Харків

Російські окупаційні війська продовжують намагання прорвати позиції Сил оборони у Харківській області.

Про це 29 серпня повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За його словами, активні бойові дії у Харківській області тривають на півночі, північно-східному та південно-східному напрямках.

"Він перейшов до нової тактики: пробує наступати по всіх абсолютно напрямках. І там, де у нього це виходить, він ще більше туди надсилає своїх сил, для того, щоб просунутися хоч якось. Однак наразі він жодних успіхів на території Харківської області не має, постійно несе втрати і відходить на раніше зайняті свої позиції", — сказав Синєгубов Суспільному.

За його словами, продовжується російський терор місцевого населення — зокрема, обстріли Харкова з реактивних систем залпового вогню.

"У них тактика така: вони виїжджають на місце, відстріляли, поїхали, а куди воно летить, для них це навіть не ціль, а просто як факт. У них є завдання — обстріляти місто, обстріляти цивільні райони, будинки, упродовж дня", — сказав голова обладміністрації.

Що відомо

  • Від шостої ранку у Харкові чули вибухи касетних снарядів РФ. Під ударом російської окупаційної армії опинився приватний сектор Київського району міста. 77-річний чоловік дістав поранення.

Вибір редакції

На початок