Реброва визнали найкращим тренером сезону в ОАЕ. Він став чемпіоном разом з "Аль-Айном"

Реброва визнали найкращим тренером сезону в ОАЕ. Він став чемпіоном разом з "Аль-Айном"

Реброва визнали найкращим тренером сезону в ОАЕ. Він став чемпіоном разом з "Аль-Айном"
ФК "Аль-Айн"

Упродовж сезону українського тренера визнавали найкращим сім разів поспіль.

Українця Сергія Реброва визнали найкращим тренером чемпіонату ОАЕ за підсумками сезону 2021/22. Відповідне визнання Ребров отримав за підсумками голосування професійної ліги ОАЕ.

Ребров у ОАЕ працює з місцевою командою "Аль-Айн". У першому ж сезоні український тренер привів команду до перемоги у місцевому чемпіонаті: найближчого переслідувача "Аль-Айн" випередив з перевагою у десять очок.

У підсумку Ребров отримав нагороду найкращого тренера сезону. Разом із ним відзнаки отримали ще сім футболістів, які потрапили до символічних збірних та отримали особисті нагороди.

Упродовж сезону Ребров неодноразово отримував визнання найкращого тренера в ОАЕ. Сім разів поспіль українського тренера називали найкращим фахівцем місяця.

Ребров продовжує роботу з "Аль-Айном". У міжсезоння клуб із ОАЕ активував опцію, згідно якої український тренер відпрацює у команді наступний сезон 2022/23.

Читайте також: Сергій Ребров залишиться тренером еміратського футбольного клубу "Аль-Айн" ще на рік

Що відомо

  • Крім перемоги у чемпіонаті, Ребров також став виграв Кубок ОАЕ разом з "Аль-Айном".
  • Перед тим, як очолити "Аль-Айн", Ребров працював із "Динамо" Київ, "Аль-Ахлі" (Саудівська Аравія) та "Ференцварошем" (Угорщина). Саме в угорському клубі він отримав визнання тренера 10-річчя.
  • Ребров за тренерську кар'єру здобув десять трофеїв, п'ять із яких – із "Динамо", зокрема два титули чемпіонів України поспіль (2014/15, 2015/16).
  • У міжсезоння "Аль-Айн" поповнився ще одним українцем - контракт з командою підписав Андрій Ярмоленко.
Читайте також: Андрій Ярмоленко став гравцем "Аль-Айну" з ОАЕ, який очолює Сергій Ребров
На початок