У Знам'янській громаді випускникам, які отримали 200 балів з мультитесту, дали премію

У Знам'янській громаді випускникам, які отримали 200 балів з мультитесту, дали премію

У Знам'янській громаді випускникам, які отримали 200 балів з мультитесту, дали премію
Ксенія Коваленко отримала сертифікат від Володимира Сокирка. Фото Володимира Сокирка

У Знам’янській громаді Кіровоградської області випускникам шкіл, які отримали 200 балів з мультитесту, дали премію від міської ради, розповів Суспільному голова громади Володимир Сокирко.

Всього таких випускників п'ять: Ксенія Коваленко, котра набрала максимальну кількість балів з двох предметів – української мови і математики; Анастасія Сергєєва – склала тест з історії України на 200 балів; Вікторія Семенкова – з історії України; Дмитро Лядський – математика; Олексій Будяка – математика.

Кожен з учнів отримав по 5 000 гривень за один предмет. "Таке рішення виконкому міськради, гроші – з бюджету громади", – сказав Володимир Сокирко.

Ксенія Коваленко розповіла Суспільному, гроші отримають на початку жовтня – сказали у міськраді. Куди їх витратить – ще не думала.

До тесту Ксенія Коваленко готувалась з літа. З математики мала репетитора та додатково займалась із шкільним вчителем. Після 24 лютого – самостійно. Повністю готувалась самостійно до тесту з української мови. З обох предметів багато проходила тестів минулих років, завдання знаходила в інтернеті.

Дівчина подала документи до Полтавського медичного університету на спеціальність стоматологія. Чи зарахують Ксенію, стане відомо 2 вересня.

Читайте також

  • Знам'янка розірвала побратимські відносини з чотирма російськими та білоруськими містами
  • Жителі Знам'янки на Кіровоградщині купили два авто для ЗСУ
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок