Марина Бех-Романчук - третя на етапі Діамантової ліги у потрійному стрибку

Марина Бех-Романчук - третя на етапі Діамантової ліги у потрійному стрибку

Марина Бех-Романчук - третя на етапі Діамантової ліги у потрійному стрибку
AP

Це восьмий сумарний подіум для українки в сезоні.

Українська стрибунка Марина Бех-Романчук продовжила сезон після "золота" Євро-2022 у потрійному стрибку етапом Діамантової ліги теж у змаганнях з потрійного стрибка. Це був четвертий старт у сезоні саме Діамантової ліги у цій дисципліні - і третій, в якому змагалася українка.

Суперницями Бех-Романчук у секторі були три призерки чемпіонату світу, так і призерки чемпіонату Європи. Зокрема, змагалася у Лозанні світова рекордсменка Юлімар Рохас.

Саме Рохас уже в першому стрибку показала результат 14.99 м, встановила лідерство та відірвалася далеко від суперниць. Марина Бех-Романчук у першій спробі показала 14.07 м, а в другій полетіла на 14.31 м - з цим результатом вона стала третьою.

У наступних чотирьох спробах Бех-Романчук не змогла стрибнути далі: вона показала результати на 13.94 м, 14.29 м та 14.10 м. Водночас, ніхто з суперниць теж не зміг покращити свої результати та обійти Марину.

Відтак, Марина Бех-Романчук з результатом 14.31 м завершила змагання третьою. Для Марини - це третій подіум в сезоні у потрійному стрибку і восьмий загалом. Перемогла на змаганнях Юлімар Рохас, яка стрибнула на 15.33 м, а другою стала Шанейка Річардс з Ямайки - 14.64 м.

Цей результат також дозволив Марині Бех-Романчук відібратися у фінал Діамантової ліги у потрійному стрибку.

Хто потрапив до фіналу Діамантової ліги

  • Шанейка Річардс (Ямайка) - 29 очок, Марина Бех-Романчук (Україна) - 18, Теа Лафонд (Домініка) - 17, Юлімар Рохас (Венесуела) - 16, Патрісія Мамона (Португалія) - 14, Торі Франклін (США) - 10

Ось ці шість стрибунок потрапили до фіналу за результатами сезону. У Марини Бех-Романчук - другий результат. Хоч вона і не змагалася на усіх стартах, на відміну від Річардс, Лафонд та Мамони, але змогла завдяки результатам потрапити у топ-2.

Фінал потрійного стрибка сезону Діамантової ліги відбудеться в четвер, 8 вересня, о 18:35 за Києвом. Водночас, о 21:00 розпочнеться змагання у секторі для стрибків у довжину, де Марина Бех-Романчук теж потрапила до фіналу. Чи змагатиметься вона одразу у двох дисциплінах - невідомо.

На початок