Киян запрошують на безплатний курс вивчення української мови

Киян запрошують на безплатний курс вивчення української мови

Киян запрошують на безплатний курс вивчення української мови
Ілюстрація / Фото: архів Суспільного

У Києві вп'яте проведуть безплатний онлайн курс з української мови. Розпочнуться заняття з 5 вересня і триватимуть 28 днів. Долучитися можуть усі охочі. Про це повідомляє пресслужба Київської міськдержадміністрації.

Курс створений у рамках Всеукраїнського проєкту "Єдині" від "Ініціативи "Навчай українською". Це вже 5 набір учасників за 2022 рік, йдеться у повідомленні.

"Понад 20 тис. людей перейшли на українську впродовж наших попередніх курсів. Наша мета — допомогти 1 млн людей перейти на українську до кінця 2024 року!», – розповіли організатори проєкту.

Безплатний курс розрахований на 28 днів. Щодня учасникам курсу надсилатимуть завдання та навчальні матеріали, які допоможуть перейти на українську мову у повсякденному житті.

В рамках проєкту будуть проводитися вебінари, лекції та розмовні клуби з лідерами думок. Крім того, для кращого засвоєння знань будуть доступні аудіоматеріали, подарунки для найактивніших учасників спільноти, friendly-чати для спілкування українською у колі однодумців, а також бонусний блок "Українська для батьків та дітей" з іграми, мультфільмами та фільми, зазначають у КМДА.

Долучитися до навчання може кожен охочий із будь-якої точки світу. Для того, щоб взяти участь у проєкті, необхідно заповнити реєстраційну форму.

Що відомо

  • У Києві з 18 серпня у "BiblioHub" Деснянського району проводитимуть експрес-курси з української мови. Кожен охочий може долучитися до тренінгів і розвивати навички спілкування.
  • У Полтаві організували безплатні уроки української мови. Відвідувати їх можуть усі охочі – містяни й переселенці.
  • У Кропивницькому охочих вчать правильно говорити і писати українською. Серед вчителів – переселенці, які організовують заняття для тих, хто не хоче спілкуватись російською.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 183. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

На початок