У Нью-Йорку офіційно з'явився "Український Шлях"

У Нью-Йорку офіційно з'явився "Український Шлях"

У Нью-Йорку офіційно з'явився "Український Шлях"
Фото: Оксана Маркарова/Facebook

У Нью-Йорку завершили перейменування перехрестя Брайтон-Біч-авеню та Коні-Айленд-авеню на "Український шлях". Про це 24 серпня у Facebook повідомила амбасадорка України в США Оксана Маркарова

"Кожен може зробити внесок в нашу боротьбу за незалежність і кожен внесок важливий! А деякі, як перейменування перехрестя на Брайтоні в Ukrainian Way, яке успішно завершилось сьогодні в День незалежності ще й надзвичайно символічний!" — зазначила вона.

Перехрестя "Український Шлях" урочисто відкрили у День Незалежності України за участю представників української громади, міської ради, дипломатів та політиків.

Генеральний консул України в Нью-Йорку Олексій Голубов підкреслив важливість підтримки, яку надають США українцям: "Сподіваюся, таких точок на карті Нью-Йорка ставатиме дедалі більше. І це відповідатиме тому рівню підтримки, який США та Нью-Йорк надають Україні".

Ідея перейменувати перехрестя двох авеню Брайтон-Біч та Коні-Айленд належить депутатці Міськради Нью-Йорка, уродженці Ураїни Інні Верніков.

Брайтон-Біч — район, розташований на півдні Брукліну в Нью-Йорку. Став відомим з середини 1970-х років як місце компактного проживання російськомовних євреїв з країн, що раніше входили до складу СРСР, переважно з України, через що місцину прозвали "Маленькою Одесою".

Більше до Дня Незалежності України

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок