До Дня Незалежності Укрпошта випустить блок-марку і конверт "Вільні, Незламні, Непереможні"

До Дня Незалежності Укрпошта випустить блок-марку і конверт "Вільні, Незламні, Непереможні"

До Дня Незалежності Укрпошта випустить блок-марку і конверт "Вільні, Незламні, Непереможні"
Фото: Ігор Смілянський / Telegram

"Укрпошта" 24 серпня запустить марку "Вільні, Незламні, Непереможні", присвячену Дню Незалежності України та шостому місяцю від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави.

Про це повідомив гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

"Будь-які погрози русні не завадять марці з такою назвою вийти своєчасно. Урочисті запуски марки з сюрпризами пройдуть по всій країні, але місце та час повідомляти не будемо, щоб дотримуватись всіх заходів безпеки",— сказав Смілянський.

За його словами, марка буде доступна для продажу онлайн в магазині "Укрпошти" та всіх інших майданчиках. Терміни для підготовки були дуже стислі, тому тираж буде всього 1 мільйон примірників. Деталі будуть оголошені о 10:00 ранку 24 серпня.

Очільник "Укрпошти" додав, що 24 серпня всі поштамти країни будуть зачинені. Але можливість мати штемпель першого дня з такою маркою та подією буде. Для цього потрібно:

  • купити набір з погашенням онлайн (буде обмежена кількість)
  • придбати абонемент, який вже доступний в онлайн-магазині
  • забрати особисто 26-27 серпня.

Що відомо

  • 12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.
  • 22 квітня "Укрпошта" анонсувала нову поштову марку з "російським кораблем". На новій марці додадали слово "DONE", що є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".
  • 23 травня "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва".
  • 28 червня Укрпошта ввела в обіг марку "Українська мрія".
  • 9 червня Укрпошта відкрила голосування за ескіз для нової поштової марки "Доброго вечора, ми з України!". 15 червня оголосили переможця. Ним став ескіз під номером 4 – ілюстрація, на якій зображено трактор, що тягне російський танк. 28 липня, "Укрпошта" ввела в обіг четверту поштову марку за період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України".

Читайте також

Укрпошта планує випустити в серпні дві нові марки

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

На початок