ЗСУ відбили наступи окупантів на Бахмутському і Авдіївському напрямках — Генштаб

ЗСУ відбили наступи окупантів на Бахмутському і Авдіївському напрямках — Генштаб

ЗСУ відбили наступи окупантів на Бахмутському і Авдіївському напрямках — Генштаб
Фото: з Фейсбуку Генштабу ЗСУ

ЗСУ відбили наступи окупантів на Бахмутському і Авдіївському напрямках. Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території Республіки Білорусь. Про це інформує Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 23 серпня.

На Волинському та Поліському напрямках у прикордонних районах армія РФ активно застосовує засоби радіоелектронної боротьби.

На Сіверському напрямку російські військові зі ствольної артилерії обстріляли цивільну та військову інфраструктуру населених пунктів Чернігівської та Сумської областей.

На Слобожанському напрямку військо РФ веде бойові дії, щоб утримати раніше зайняті райони та рубежі, намагається покращити тактичне положення.

На Харківському напрямку військові РФ обстрілювали зі ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Одноробівка, Соснівка, Цупівка, Нове, Замулівка, Докучаєвське, Питомник, Старий Салтів, Велика Рогань та Івашки. Завдали авіаударів біля Питомника та Мосьпанового. Для розвідки позицій українських військ та коригування вогню артилерії задіяли БпЛА.

На Слов’янському напрямку військо РФ обстріляло з танків, ствольної артилерії та РСЗВ райони Норцівки, Краснопілля та Долини. Завдало авіаудару неподплік Богородичного.

На Донецькому напрямку армія РФ веде активні дії на Бахмутському і Авдіївському напрямках.

На Краматорському напрямку зафіксовано обстріли неподалік Григорівки, Роздолівки, Біленького та Спірного.

На Бахмутському напрямку окупанти обстріляли райони Бахмута, Майорська, Соледара, Зайцевого, Шумів та Кодеми. Російські військові намагалися провести розвідку боєм у районі населеного пункту Зайцеве, а також штурмувати поблизу Соледара та Кодеми, успіху не мали, відійшли.

На Авдіївському напрямку військо РФ задіяло танки, ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню в районах Водяного, Новобахмутівки, Красногорівки, Опитного і Невельського. Завдавав авіаудару біля Мар’їнки. Наступало біля Красногорівки і Первомайського, успіху не мало.

На Новопавлівському напрямку російські військові обстріляли райони населених пунктів Павлівка, Пречистівка, Вугледар. Вели наступальні бої в районах населених пунктів Новомихайлівка, Золота Нива, успіху не мали.

На Запорізькому напрямку армія РФ обстріляла райони Залізничного, Оріхова, Червоного, Бурлацького, Зеленого Поля, Степового, Новопавлівки та Новоандріївки. Завдала авіаційних ударів в районах населених пунктів Малинівка, Ольгівське, Залізничне та Новопіль.

На Південнобузькому напрямку армія РФ намагається утримати займані позиції та не допустити просування українських військ. Поповнює втрати. Обстріляла з танків та артилерії різних типів райони населених пунктів Парутине, Лимани, Лозове, Шевченкове, Мирне, Українка, Киселівка, Потьомкине, Широке, Іванівка, Осокорівка, Добрянка, Пришиб, Квітневе. Завдала авіаційних ударів поблизу Трудолюбівки, Потьомкиного та Андріївки. Вела повітряну розвідку БпЛА.

Корабельне угруповання російського війська в акваторіях Чорного та Азовського морів блокує цивільне судноплавство в північно-західній частині Чорного моря та займається ураженням військових об’єктів і елементів інфраструктури вглибині території України.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 181. Текстовий онлайн

На початок