У Хмельницькому разом з собаками провели благодійну акцію на підтримку ЗСУ

У Хмельницькому разом з собаками провели благодійну акцію на підтримку ЗСУ

У Хмельницькому разом з собаками провели благодійну акцію на підтримку ЗСУ
Фото: Суспільне Хмельницький

Акція "Вільні люди" з показовими виступами собак відбулась сьогодні, 21 серпня, у Хмельницькому. Як розповіла Суспільному співорганізаторка акції Тетяна Щепінська, виступи собак, під час яких люди кидали в скриньку кошти на підтримку української армії, відбулися також в Івано-Франківську, Львові та Чернівцях.

На показові виступи люди приходять із собаками, яких спеціально тренують в клубі собаківництва.

На акції "Вільні люди" виступає дворова собака Джессіка зі своєю господинею Іриною. Жінка розповідає – планувала собі чистокровну породисту собаку, поки не зустріла Джессіку.

"Просто в один прекрасний вечір до мене вчепилась моя дворняжка. Я пішла з Джессікою в клуб, мені зразу запропонували прийти на заняття", - каже жінка.

Так, крок за кроком собаку навчали, додавали їй впевненості, аж поки Джессіка не стала виступати на публіці.

На акції собаки демонструють і вміння з пошуку людей, і з захисту, і з затримання. Власник вівчарки, Олександр розповідає – Курт свої здібності до тренувань став проявляти з дитинства, тоді його почали навчати базових команд.

"Тоді вже кінолог сказав: "Давай спробуємо спецкурс". По сліду ходили, людей шукали, затримання робили, пошук на автомобілях, на природі", - розповідає чоловік.

Німецька вівчарка 2-3 рази на тиждень займається з кінологами, аби потім виступати на публіці. Для збору коштів на допомогу Збройним Силам України організатори поставили скриньку.

Співорганізаторка акції, керівниця клубу собаківництва Товариства сприяння обороні України Тетяна Щепінська говорить, до виступів планували залучити до десяти спеціально навчених собак.

На зібрані кошти, каже Тетяна Щепінська, придбають необхідне обладнання для української армії. Або ж перерахують на благодійний фонд.

Читайте також

  • Хмельницький муздрамтеатр відкриває черговий театральний сезон. Які плани і що покажуть глядачам

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок