Лузан і Четверікова зупинилися у кроці від другої медалі на Євро-2022 у каное-двійці

Лузан і Четверікова зупинилися у кроці від другої медалі на Євро-2022 у каное-двійці

Лузан і Четверікова зупинилися у кроці від другої медалі на Євро-2022 у каное-двійці
Canoe Europe

Українки фінішували четвертими на спринтерській дистанції.

Українські каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова виступили на заключній дистанції у каное-двійці на Європи. Відбулося це на дистанції 200 метрів.

Лузан та Четверікова підходили до заключного дня змагань у веслуванні у статусі чемпіонок Європи на дистанції 500 метрів. Та бронзових призерок Євро-2021: на попередньому чемпіонаті українські веслувальниці фінішували третіми на 200-метрівці.

Перед стартом заїзду Лузан та Четверікова відзначали, що старт у каное-двійці на 200 м стане для них першим у сезоні. На чемпіонаті світу у Галіфаксі українки взагалі не виступали у цьому заїзді.

Читайте також: "Домовляємося, що робимо свою роботу, і завжди все виходить". Лузан та Четверікова - про "золото" Євро з веслування

У фіналі Євро на 200-метрівці головними конкурентками Лузан та Четверіковою за медалі угорки Джада Брагато і Б'янка Надь, які вибороли "бронзу" на останньому чемпіонаті світу. Також претендентками на нагороду були екіпажі з Німеччини та Іспанії.

Лузан та Четверікова на старті заїзду боролися за медалі, але на другій половині дистанції програли її трьом екіпажам. І у підсумку посіли четверте місце.

Чемпіонат Європи з веслування. Каное-двійки (200 м, жінки)

  1. Угорщина - 44.066 сек
  2. Іспанія - 44.118 сек
  3. Німеччина - 44.879 сек
  4. Україна (Людмила Лузан та Анастасія Четверікова) - 45.042 сек

Що відомо

  • Людмила Лузан має дві медалі на Мультиспортивному Євро. Крім нагороди у двійці з Четверіковою, вона здобула "срібло" в каное-одиночці на дистанції 500 метрів.
  • Заключним виступом для Лузан стане фінал на дистанції каное-одиночки (200 метрів), де вона здобула "бронзу" на Олімпіаді-2020.
На початок