СБУ затримала агентів РФ, які намагалися потрапити до лав ЗСУ

СБУ затримала агентів РФ, які намагалися потрапити до лав ЗСУ

СБУ затримала агентів РФ, які намагалися потрапити до лав ЗСУ
Фото: СБУ

Працівники СБУ затримали двох російських агентів, які намагалися потрапити до лав ЗСУ, щоб зібрати розвіддані про постачання українським військам західної зброї та боєприпасів. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

За даними слідства, зрадниками виявились двоє мешканців Вишгородського району, які сприяли російським військам під час тимчасової окупаціїКиївщини.

"Озброєні чоловіки брали активну участь у "фільтраційних заходах", вишукуючи серед місцевих жителів українських патріотів, які чинили спротив загарбникам. Також вони катували малолітнього хлопця за те, що він допомагав підрозділам ЗСУ виявляти техніку та місця дислокації окупантів", — йдеться у повідомленні.

Після звільнення Київщини чоловіки залишились на території Київської області, а згодом спробували потрапити до лав ЗСУ і шпигувати на користь росіян.

"Щоб розвідувати і передавати ворогам інформацію про маршрути переміщення та місця базування західного озброєння, один зі зрадників виїхав до сусіднього регіону, де підписав контракт із ЗСУ, інший – хотів "призватись" від однієї з територіальних громад поблизу Києва", — повідомили в СБУ.

Працівники СБУ затримали агентів РФ і провели обшуки у їхніх помешканнях, де виявили комплектувальні до саморобних вибухових пристроїв і засоби зв’язку, які вони використовували для комунікації з російськими "координаторами". Зараз перевіряються зв'язки чоловіків з представниками спецслужб РФ.

Затриманим повідомили про підозру у держзраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Суд відправив їх під варту.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 178. Текстовий онлайн

На початок