Розклад виступів українців у десятий день Мультиспортивного Євро-2022 (субота, 20 серпня): хто й коли змагається

Розклад виступів українців у десятий день Мультиспортивного Євро-2022 (субота, 20 серпня): хто й коли змагається

Розклад виступів українців у десятий день Мультиспортивного Євро-2022 (субота, 20 серпня): хто й коли змагається
AP

Усі події з українськими атлетами у десятий день змагань.

Мультиспортивний чемпіонат Європи підходить до завершення. У передостанній, десятий день (субота, 20 серпня) відбудуться змагання у шести видах спорту: спортивній гімнастиці, легкій атлетиці, пляжному волейболі, веслуванні на байдарках і каное, велоспорті та настільному тенісі.

Суспільне Спорт - ексклюзивний транслятор Мультиспортивного Євро-2022. Дивитися прямі трансляції на сайті Суспільне Спорт можна тут.

У десятий день Мультиспортивного Євро розіграють одразу 23 комплекти нагород. Найбільша кількість - у веслуванні (12), ще вісім нагород розіграють у легкій атлетиці, по одній - у спортивній гімнастиці, жіночому кроскантрі та пляжному волейболі.

Україна у десятий день змагань на Євро-2022 матиме 13 фіналів. Найбільша кількість - у веслуванні на байдарках і каное (9). За комплекти медалей також боротиметься Україна у чоловічій та жіночій спортивній ходьбі на 20 км, тоді як бігунка Наталя Стребкова вийде у фіналі бігу на 3000 метрів з перешкодами. Ще одну боротьбу за медаль Україна вестиме у жіночому крос-кантрі, де виступить велогонщиця Яна Беломоїна.

Розклад виступів українців у десятий день Мультиспортивного Євро-2022

  • 09:30. Легка атлетика: Іван Лосєв, Віктор Шумик, Сергій Світличний (спортивна ходьба на 20 км, фінал)
  • 10:00. Веслування на байдарках і каное: Валерій Гарап, Віталій Браташ (байдарка-двійка, 200 метрів, півфінал)
  • 10:35. Веслування на байдарках і каное: Анастасія Горлова, Людмила Кукліновська, Діана Танько, Наталія Докієнко (байдарка-четвірка, 500 метрів, півфінал)
  • 11:10. Веслування на байдарках і каное: Валерій Гарап (байдарка-одиночка, 200 метрів, півфінал)
  • 11:15. Легка атлетика: Людмила Оляновська, Ганна Шевчук, Олена Собчук (спортивна ходьба на 20 км, фінал)
  • 11:30. Паравеслування на байдарках і каное: Володимир Вельгун (байдарка-двійка, KL2, 200 метрів, півфінал)
  • 13:00. Велоспорт: Яна Беломоїна (крос-кантрі, фінал)
  • 13:07. Веслування на байдарках і каное: Анастасія Горлова, Людмила Кукліновська (байдарка-двійка, 500 метрів, фінал В)
  • 13:26. Веслування на байдарках і каное: Олександр Сиромятніков (байдарка-одиночка, 1000 метрів, фінал В)
  • 13:51. Веслування на байдарках і каное: Павло Алтухов (каное-одиночка, 1000 метрів, фінал)
  • 14:30. Веслування на байдарках і каное: Людмила Лузан, Анастасія Четверікова (каное-двійка, 500 метрів, фінал)
  • 14:45. Веслування на байдарках і каное: Олег Кухарик, Ігор Трунов, Дмитро Даниленко, Іван Семикін (байдарка-четвірка, 500 метрів, фінал)
  • 15:20. Веслування на байдарках і каное: Інна Клінова (байдарка-одиночка, 200 метрів, фінал)
  • 15:28. Веслування на байдарках і каное: Олег Боровик (каное-одиночка, 200 метрів, фінал)
  • 16:52. Веслування на байдарках і каное: Андрій Захаров (каное-одиночка, 5000 метрів, фінал)
  • 17:25. Веслування на байдарках і каное: Олександр Сиромятніков (байдарка-одиночка, 5000 метрів, фінал)
  • 18:05. Веслування на байдарках і каное: Діана Соловйова (байдарка-одиночка, 5000 метрів, фінал)
  • 18:45. Веслування на байдарках і каное: Людмила Бабак (каное-одиночка, 5000 метрів, фінал)
  • 21:51. Легка атлетика: Анна Плотіцина (біг на 100 м/б, кваліфікація)
  • 23:13. Легка атлетика: Наталя Стребкова (біг на 3000 м/п, фінал)

Розклад трансляцій десятого дня Мультиспортивного Євро-2022 на Суспільному

Трансляції Мультиспортивного Євро-2022 йтимуть на сайті Суспільне Спорт, а також на регіональних телеканалах Суспільного.

  • 09:30 - 13:00. Легка атлетика: кваліфікації та фінали (плеєр №1)
  • 10:00 - 19:15. Веслування: півфінали та фінали (плеєр №2)
  • 13:00 - 14:40. Велоспорт: крос-кантрі, жінки (плеєр №3)
  • 15:40 - 18:20. Спортивна гімнастика: командний фінал, чоловіки (плеєр №3)
  • 21:05 - 23:25. Легка атлетика: фінали (плеєр №1)

На регіональних телеканалах будуть транслюватися півфінали та фінали у веслуванні (з 13:50 по 15:40), фінал у спортивній гімнастиці (з 15:40 по 18:20), а також вечірня сесія фіналів у легкій атлетиці (з 21:05 по 23:25).

Категорії
ФутболТенісЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо