COVID-19 на Полтавщині: яка ситуація із захворюваністю

COVID-19 на Полтавщині: яка ситуація із захворюваністю

COVID-19 на Полтавщині: яка ситуація із захворюваністю
pixabay.com

За тиждень на Полтавщині виявили 87 нових випадків захворювання на COVID-19. Це на 38 відсотків більше, ніж за попередній. Про це Суспільному розповів епідеміолог-стажист обласного центру контролю і профілактики хвороб Олександр Перцевий.

За його словами, збільшення захворюваності очікують у жовтні.

"Тенденція іде до збільшення. Тому, що люди більше стали проводити час у закритих приміщеннях, якось забули про цю ситуацію із COVID-19. Зараз за добу фіксують приблизно 10-13 випадків захворювання на COVID-19. Хвилю захворюваності на COVID-19, скоріш за все, слід очікувати восени", — каже епідеміолог-стажист обласного центру контролю і профілактики хвороб Олександр Перцевий.

COVID-19 на Полтавщині: яка ситуація із захворюваністю
Полтавська обласна інфекційна лікарня. Суспільне Полтава

Пацієнтів із коронавірусною інфекцією стаціонарно лікують у 26 опорних медзакладах регіону. За потреби їх кількість можуть збільшити, каже завідувачка відділення повітряно-крапельних інфекцій обласної інфекційної лікарні Людмила Калініченко.

"На сьогоднішній день в лікарняних закладах області перебуває 20 людей. Із них п’ять – діток. Безпосередньо із коронавірусною інфекцією. Переважно це середньо-тяжкий перебіг", — говорить завідувачка відділення повітряно-крапельних інфекцій обласної інфекційної лікарні Людмила Калініченко.

Як повідомляють на сайті обласної військової адміністрації, вакцинуватися від коронавірусу на Полтавщині можна у 96 пунктах щеплень, які розташовані у центрах первинної медико-санітарної допомоги.

Що відомо:

  • На Полтавщині від коронавірусу вакцинували першу людину. Щеплення зробили працівнику обласної інфекційної лікарні Роману Пономаренкові.
  • Уперше на Полтавщину понад 19 тисяч доз вакцини від коронавірусу доставили 24 лютого.

Читайте також:

Рік, як на Полтавщині запрацювали центри масової вакцинації від COVID-19: чи щеплюють нині

На початок