У Миколаєві не припиняється робота клубу для людей з інвалідністю

У Миколаєві не припиняється робота клубу для людей з інвалідністю

У Миколаєві не припиняється робота клубу для людей з інвалідністю
Фото: Руслан Бузик

Через повномасштабне вторгнення армії Російської Федерації на територію України більшість членів фізкультурно-оздоровчого клубу (ФОК) "Вікторія" виїхали за кордон — в Німеччину, Фінляндію, Швейцарію, Румунію. У Миколаєві робота клубу для людей з інвалідністю не припиняється, хоча "Вікторія" не отримала фінансування на 2022 рік.

Про це кореспондентам Суспільного розповів голова ФОК "Вікторія" Руслан Бузик.

За словами Бузика, на початку 2022 року налічувалося 190 членів ФОК, за місяці війни з міста виїхали майже сто людей. Точної інформації немає, бо не з усіма є зв'язок.

Тридцять років Клуб фінансувався з міського бюджету.

"З січня 2022 року ми, як і інші громадські організації, залишилися без фінансової підтримки. Разом з міською владою шукали можливості розв'язувати цю проблему. Не встигли, питання про фінансування клубу депутати мали розглянути на сесії міської ради 24 лютого. Тож ми так і залишилися у невизначеності", — розповів Руслан Бузик.

У 2021 році ФОК "Вікторія" отримав з міського бюджету фінансування у розмірі 1,5 мільйона гривень. У 2022-му колектив клубу просив виділити хоча б мільйон і був готовий скоротити свої витрати.

"Наразі маємо борги за комунальні послуги та орендну плату. І вони продовжують накопичуватися. Колектив також залишився без зарплати, але продовжуємо працювати, бо люди потребують підтримки. Зараз вирішуємо, як забезпечити наших підопічних якісною питною водою", — сказав Руслан Бузик.

У серпні роздали 55 продуктових наборів. Отримали їх люди з інвалідністю, які переважно є членами клубу. Надала продукти громадська організація "Микотики".

"Це вже втретє з початку повномасштабного вторгнення ми допомагаємо продуктами членам організації й не тільки. Склали список тих, хто особливо гостро цього потребує", — зазначив Руслан Бузик.

Читайте також

Нова послуга. Миколаївці можуть відновити втрачені документи на порталі Дія

Миколаївські та одеські волонтери роздали 11 тонн питної води

Їжа для інтернату. Волонтер з Одещини привозить до Миколаєва гуманітарну допомогу

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок