"Говори українською": у громаді на Дніпропетровщині запрацював мовний гурток

"Говори українською": у громаді на Дніпропетровщині запрацював мовний гурток

"Говори українською": у громаді на Дніпропетровщині запрацював мовний гурток
Фото: ДніпроОВА

У Межівській громаді Синельниківського району Дніпропетровщини запрацював гурток української мови. Про це йдеться в повідомленні на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Керівниця гуртка Тетяна Сітар розповіла, що навчають всіх охочих. Участь – безкоштовна.

«Вдосконалити свої знання з державної мови, поповнити словниковий запас, попрактикуватися. Зустрічі плануємо робити тематичними», – розповіла Тетяна Сітар.

Тетяна Сітар каже: спочатку розраховували на російськомовну аудиторію. Але до заняття долучилися й ті, хто вже впевнено розмовляє українською. Були й діти, і дорослі. Учасники знайомилися, говорили про походження імен та їхні значення, грали та ділилися враженнями.

Гурток збиратиметься двічі на місяць. Наступне заняття 30 серпня.

Що відомо

  • 17 серпня 2022 року в Дніпрі депутати міськради затвердили муніципальну програму "Українською, будь ласка". Метою програми є поступова зміна ставлення дніпрян до української мови й надання можливостей для переходу на державну мову. Фінансування програми, яка триватиме протягом 2022-2025 років, здійснюватиметься коштом бюджету міста та благодійних внесків. Усього на реалізацію з міського бюджету виділено 13 мільйонів гривень.
  • 12 серпня в Дніпрі, в Канадсько-українському центрі обласної універсальної наукової бібліотеки, розпочав роботу український розмовний клуб «Паляниця».

Читайте також

Як почати говорити українською. Шість порад від одеської мовознавиці

Говоримо українською: у громаді на Дніпропетровщині відкрили мовний клуб

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок