"Якщо вважаєш себе номером один, бийся зі мною". Джошуа кинув виклик Ф'юрі

"Якщо вважаєш себе номером один, бийся зі мною". Джошуа кинув виклик Ф'юрі

"Якщо вважаєш себе номером один, бийся зі мною". Джошуа кинув виклик Ф'юрі Associated Press

Чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF, IBO Ентоні Джошуа вважає, що володар пояса WBC Тайсон Ф'юрі не може вважати себе королем дивізіону до поєдинку з ним.

Про це британець заявив у коментарі SkySports.

"Якщо ти справді вважаєш себе номером один, нужбо, давай битися.

Я об'єднаний чемпіон світу в надважкій вазі, він — чемпіон WBC. Що це доведе, коли ми зустрінемось у рингу? У хевівейті буде одна домінантна фігура, яка матиме всі пояси і стане абсолютним чемпіоном. Логічно, аби довести, що я перший, я повинен битися з Тайсоном Ф'юрі. А він повинен битися з Ентоні Джошуа", — сказав боксер.

Тайсон Ф'юрі в лютому блискуче відібрав пояс WBC у Деонтея Вайлдера. Своєю чергою, Джошуа у грудні в поєдинку-реванші з Енді Руїсом-молодшим повернув собі всі втрачені пояси.

Читайте також: Історія одного поєдинку. Як боксер Ентоні Джошуа став чемпіоном світу

Обидва вже затвердили контракти на наступні поєдинки. Джошуа має битися з болгарином Кубратом Пулевим, а на Ф'юрі чекає бій трилогії з Деонтеєм Вайлдером.

"Було б чудово сказати Пулеву: "Я вважаю, що зараз тобі краще почекати". А Вайлдеру треба повідомити: "У нас є важливіший бій. Насолоджуйся своїм алабамським курчам, поки ми дамо шуму в Британії!" Наш поєдинок має відбутись, і не буде кращого часу для цього, ніж зараз", — додав Ейджей.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start