Експрезидент ФІФА вважає, що чемпіонат світу мають прийняти США замість Катару

Експрезидент ФІФА вважає, що чемпіонат світу мають прийняти США замість Катару

Експрезидент ФІФА вважає, що чемпіонат світу мають прийняти США замість Катару Associated Press

Колишній президент Міжнародної федерації футболу Йозеф Блаттер виокремив США як найкращий варіант для проведення мундіалю 2022 року.

Блаттера цитує іспанська Marca.

Ексочільник ФІФА вважає, що у Катару потрібно відібрати право проведення світової першості з огляду на корупційний скандал. Блаттер виключив зі списку претендентів європейські країни, оскільки Чемпіонат світу-2018 приймала Росія. Натомість найкращим варіантом він вважає США, які вже мають досвід проведення мундіалю 1994 року.

Спільна заявка США, Мексики та Канади перемогла під час визначення господаря Чемпіонату світу-2026.

"США могли б прийняти турнір на чотири роки раніше замість 2026 року. Це можливо, це ж не ракетобудування. На щастя, на ЧС-2022 буде лише 32 команди, а не 48, як планувалося (президентом ФІФА Джанні Інфантіно — ред.). Організаційні зусилля не були б більшими, ніж у 2018 році", — сказав Блаттер.

Що відомо

Росію та Катар підозрюють в корупції за право приймати чемпіонати світу 2018 та 2022 років. Як ідеться у звинуваченні прокурорів США, голос одного з чиновників ФІФА Росія купила за 5 мільйонів доларів.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start