Господині зі Львівщини спекли для захисників понад 1000 кілограмів печива

Господині зі Львівщини спекли для захисників понад 1000 кілограмів печива

Господині зі Львівщини спекли для захисників понад 1000 кілограмів печива
Львівська ОВА

Від початку війни господині з сіл Перв’ятичі та Спасів, що в Червоноградському районі, спекли для українських захисників та захисниць 1000 кілограмів домашнього печива. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Ініціатором справи став місцевий підприємець. Господині мають приміщення для приготування печива, пічки для випікання та необхідні продукти.

"Початок війни згуртував нас усіх, ми стали великою волонтерською сім’єю, на користь своєї країни. Господині випікають щодня, зорганізувались позмінно, також долучаємо переселенців, котрі приїхали з Харкова", –  каже Юрій Микитюк.

Господині зі Львівщини печуть солодощі для захисників
Господині зі Львівщини печуть солодощі для захисників. Львівська ОВА

Солодощі до воїнів доставляє місцева волонтерка.

"Мабуть, як і в більшості волонтерських організацій на початку березня, уся наша робота базувалась на спільних персональних контактах та була досить хаотичною, але згодом усе налагодилось і практично кожну машину, котра відправляється з нашої громади ми довантажуємо солодощами та іншими продуктами харчування. Для нас важливо нагадати воїну про дім", – каже Христина Чапаріна.

Печиво для військових
Печиво для військових. Львівська ОВА

Також їжу для військових готують господині з села Конюхів Грабовецько-Дулібівської громади. Від початку війни їм вдалось приготувати більше тонни вареників, понад 10 тисяч банок тушківки та сотні кілограмів інших страв.

Читайте також: Львівські військові капелани освятять та передадуть захисникам понад 2 тонни фруктів

На початок