Розклад виступів українців у восьмий день Мультиспортивного Євро-2022 (четвер, 18 серпня): хто й коли змагається

Розклад виступів українців у восьмий день Мультиспортивного Євро-2022 (четвер, 18 серпня): хто й коли змагається

Розклад виступів українців у восьмий день Мультиспортивного Євро-2022 (четвер, 18 серпня): хто й коли змагається
AP

Усі події з українськими спортсменами у восьмий день змагань.

Мультиспортивний чемпіонат Європи продовжується! У восьмий день (четвер, 18 серпня) змагання пройдуть у спортивній гімнастиці, легкій атлетиці, пляжному волейболі, настільному тенісі. Заключні комплекти нагород розіграють у чоловічому скелелазінні, тоді як стартуватиме у Мюнхені Євро з веслування на байдарках і каное.

Суспільне Спорт - ексклюзивний транслятор Мультиспортивного Євро-2022. Дивитися прямі трансляції на сайті Суспільне Спорт можна тут.

У восьмий день змагань Мультиспортивног Євро будуть розіграні десять комплектів нагород: шість у легкій атлетиці, два - у настільному тенісі (чоловічі та жіночі пари). Також відбудуться два розіграші медалей у чоловічих турнірах: особистому багатоборстві (спортивна гімнастика) та багатоборстві (скелелазіння).

Україна у восьмий день змагань матиме одразу п'ять фіналів. Крім боротьби за нагороди у спортивній гімнастиці, у вечірній сесії легкої атлетики за медалі сперечатимуться Андрій Проценко та Олег Дорощук (стрибки у висоту), Михайло Кохан (метання молота), Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину), а також Юлія Лобан, яка закінчуватиме виступи у семиборстві.

Також у восьмий змагальний день для українців розпочнуться виступи на Євро у веслуванні на байдарках і каное, пройдуть чергові кваліфікації у легкій атлетиці. А у жіночих турнірах з пляжного волейболу та настільного тенісу відбудуться матчі плей-оф.

Розклад виступів українців у восьмий день Мультиспортивного Євро-2022

  • 10:00. Веслування на байдарках і каное: Діана Рибак (байдарка-одиночка, 1000 метрів, кваліфікація)
  • 10:00. Легка атлетика: Ганна Гацько (метання списа, кваліфікація)
  • 10:20. Легка атлетика: Наталя Стребкова (3000 м/п, кваліфікація)
  • 10:21. Веслування на байдарках і каное: Павло Алтухов (каное-одиночка, 1000 метрів, кваліфікація)
  • 10:25. Легка атлетика: Юлія Лобан (семиборство, стрибки у довжину)
  • 10:42. Веслування на байдарках і каное: Олександр Сиромятніков (байдарка-одиночка, 1000 метрів, кваліфікація)
  • 10:54. Паравеслування на байдарках і каное. Володимир Вельгун, Микола Синюк (байдарка-одиночка, 200 метрів, кваліфікація)
  • 11:00 - 12:30. Пляжний волейбол: Інна Махно / Ірина Махно (1/12 фіналу)
  • 11:00. Настільний теніс: Тетяна Біленко (одиночниці, 1/16 фіналу)
  • 11:45. Легка атлетика: Наталія Кроль (800 метрів, кваліфікація)
  • 11:50. Настільний теніс: Ганна Гапонова (одиночниці, 1/16 фіналу)
  • 11:51. Веслування на байдарках і каное: Наталія Докієнко, Діана Танько (байдарка-двійка, 1000 метрів, кваліфікація)
  • 11:59. Легка атлетика: Ольга Ляхова (800 метрів, кваліфікація)
  • 12:36/13:48. Легка атлетика: Юлія Лобан (семиборство, метання списа)
  • 12:55. Веслування на байдарках і каное: Павло Алтухов (каное-одиночка, 500 метрів, кваліфікація)
  • 13:03. Легка атлетика: Вікторія Ткачук (біг на 400 м/б, півфінал)
  • 13:05. Веслування на байдарка і каное: Олена Скворцова (байдарка-одиночка, 500 метрів, кваліфікація)
  • 13:11. Легка атлетика: Анна Рижикова (біг на 400 м/б, півфінал)
  • 15:45. Веслування на байдарках і каное: Андрій Рибачок, Віталій Вергелес (каное-двійка, 500 метрів, кваліфікація)
  • 16:05. Веслування на байдарках і каное: Анастасія Горлова, Людмила Кукліновська (байдарка-двійка, 500 метрів, кваліфікація)
  • 16:20. Веслування на байдарках і каное: Олег Кухарик, Ігор Трунов (байдарка-двійка, 500 метрів, кваліфікація)
  • 16:50. Паравеслування на байдарках і каное: Владислав Єпіфанов (каное-одиночка, 200 метрів)
  • 17:35. Настільний теніс: Маргарита Песоцька (одиночниці, 1/16 фіналу)
  • 18:07. Спортивна гімнастика: Пантелей Колодій, Микита Мельников, Петро Пахнюк, Ілля Ковтун, Ігор Радивілов (особисте багатоборство, фінал)
  • 19:00-22:00. Пляжний волейбол (жінки, 1/8 фіналу)
  • 21:05. Легка атлетика: Андрій Проценко, Олег Дорощук (стрибки у висоту, фінал)
  • 21:10. Легка атлетика: Михайло Кохан (метання молота, фінал)
  • 21:58. Легка атлетика: Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину, фінал)
  • 22:55. Легка атлетика: Юлія Лобан (семиборство, 800 метрів, фінал)

Розклад трансляцій восьмого дня Мультиспортивного Євро-2022 на Суспільному

Трансляції Мультиспортивного Євро-2022 йтимуть на сайті Суспільне Спорт, а також на регіональних телеканалах Суспільного.

  • 10:00 - 14:30. Легка атлетика: кваліфікація та фінали (плеєр №1)
  • 10:00 - 13:30. Веслування: кваліфікації (плеєр №3)
  • 11:00 - 21:10. Спортивна гімнастика: чоловіки, багатоборство (плеєр №2)
  • 15:30 - 18:00. Веслування: кваліфікації (плеєр №3)
  • 21:30 - 23:25. Легка атлетика: фінали (плеєр №1)
  • 21:35 - 23:25. Легка атлетика: стрибки у довжину, жінки, фінал (плеєр №3)

На регіональних телеканалах будуть транслюватися ранкова (з 11:05 до 14:30) та вечірня (з 21:30 до 23:25) сесії кваліфікацій та фіналів у легкій атлетиці, а також фінал чоловічого багатоборства у спортивній гімнастиці (з 14:05 до 21:00).

Також о 23:25 на регіональних телеканалах буде показана студія підсумків змагального дня Мультиспортивного Євро-2022.

На початок