Харківські митці Гамлет Зіньківський та Саша Маслов презентують виставку про воєнне місто

Харківські митці Гамлет Зіньківський та Саша Маслов презентують виставку про воєнне місто

Оновлено
Харківські митці Гамлет Зіньківський та Саша Маслов презентують виставку про воєнне місто
Фото: пресслужба

26 серпня в Squat 17b почнеться виставка двох українських митців художника Гамлета Зіньківського та фотографа Саші Маслова  "Gamlet/Maslov: Wartime Kharkiv Essentials". Про це повідомила пресслужба.

Виставка складається з фотографій Саші Маслова, зроблених у 2022 році в Харкові, та авторських ескізів стритартів Гамлета Зіньківського.

"Про Харків, залізобетонний і непоборний. Про Харків пошкоджений і відчасти зруйнований, але гордий. Той, який витримує ворожу арту та відповідає так, що аж гай гуде. Харків – це місто поетів і художників, творчий, молодий, живий. І він опиратиметься до самої перемоги, адже Харків – це люди", – зазначають у пресслужбі.

Фотографії Саші Маслова з виставки "Gamlet/Maslov: Wartime Kharkiv Essentials" можна буде придбати з автографами автора. Виручені кошти підуть на підтримку харківських волонтерських організацій та фондів.

Оновлено: в першому варіанті новини було вказано 25-е серпня, проте в КМДА заборонили проведення заходів у потенційно небезпечний період.

Саша Маслов — один з найвідоміших у світі українських фотографів, родом з Харкова. Він знімає для The New York Times, Esquire, Wall Street Journal Magazine. Автор фотоальбомів "Ukrainian Railroad Ladies" (2020), "Veterans: Faces of World War II" (2017).

Гамлет Зіньківський — художник з Харкова, відомий на увесь світ пронизливими стритарт-роботами, в яких він поєднує малюнок і текст. У 2013 році разом із Жанною Кадировою та Миколою Рідним репрезентував Україну на53-Венеційському бієнале.

Харківські митці презентують виставку про воєнне місто
Фото: пресслужба

Більше про українське мистецтво

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок