26 серпня в Squat 17b почнеться виставка двох українських митців – художника Гамлета Зіньківського та фотографа Саші Маслова – "Gamlet/Maslov: Wartime Kharkiv Essentials". Про це повідомила пресслужба.
Виставка складається з фотографій Саші Маслова, зроблених у 2022 році в Харкові, та авторських ескізів стритартів Гамлета Зіньківського.
"Про Харків, залізобетонний і непоборний. Про Харків пошкоджений і відчасти зруйнований, але гордий. Той, який витримує ворожу арту та відповідає так, що аж гай гуде. Харків – це місто поетів і художників, творчий, молодий, живий. І він опиратиметься до самої перемоги, адже Харків – це люди", – зазначають у пресслужбі.
Фотографії Саші Маслова з виставки "Gamlet/Maslov: Wartime Kharkiv Essentials" можна буде придбати з автографами автора. Виручені кошти підуть на підтримку харківських волонтерських організацій та фондів.
Оновлено: в першому варіанті новини було вказано 25-е серпня, проте в КМДА заборонили проведення заходів у потенційно небезпечний період.
Саша Маслов — один з найвідоміших у світі українських фотографів, родом з Харкова. Він знімає для The New York Times, Esquire, Wall Street Journal Magazine. Автор фотоальбомів "Ukrainian Railroad Ladies" (2020), "Veterans: Faces of World War II" (2017).
Гамлет Зіньківський — художник з Харкова, відомий на увесь світ пронизливими стритарт-роботами, в яких він поєднує малюнок і текст. У 2013 році разом із Жанною Кадировою та Миколою Рідним репрезентував Україну на53-Венеційському бієнале.

Більше про українське мистецтво
- 10 геніальних українських художників, яких знає увесь світ
- Леквар, солома, чіберек і янтик: до нематеріальної культурної спадщини включені нові елементи
- Влада Ралко: "Мова є політичною, тож і мистецтво як спосіб промовляти — є політичним"
- Прометей українського живопису, або як Архип Куїнджі ніс у маси світло
Читайте нас у Facebook та Telegram
Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!