"Такі об’єкти мають бути знищені" — Подоляк про Кримський міст

"Такі об’єкти мають бути знищені" — Подоляк про Кримський міст

"Такі об’єкти мають бути знищені" — Подоляк про Кримський міст
Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк. Фото УНІАН

Україна може розглядати Кримський міст, який сполучає окупований півострів із материковою частиною Росії, як законну військову ціль. Про це в інтерв’ю The Guardian дав зрозуміти радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, пише видання.

“Це незаконне будівництво і головні ворота для постачання російської армії в Крим. Такі об’єкти мають бути знищені”, – сказав посадовець.

За словами Подоляка, Україна веде контрнаступ, спрямований на створення “хаосу всередині російських військ”. Зокрема, завдає ударів по лініях постачання окупантів углиб окупованих територій.

“Наша стратегія полягає в тому, щоб знищити матеріально-технічне забезпечення, лінії постачання та склади боєприпасів та інші об’єкти військової інфраструктури. Це створює хаос у їхніх власних силах”, — сказав Подоляк.

Читайте також: Атаки на російські позиції в Криму є частиною контрнаступу України — ISW

Він також сказав The Guardian, що в “найближчі два-три місяці” можуть статися нові атаки, подібні до “таємничих” ударів у вівторок, 16 серпня, по залізничному вузлу та авіабазі в Криму. А також удару 9 серпня по російських військових літаках на аеродромі Саки на півострові.

Радник президента припустив, що атака на авіабазу минулого тижня могла бути здійснена партизанами. Він відкинув будь-які припущення Москви, що це міг бути нещасний випадок, пише видання.

“Я, безумовно, погоджуюся з російським Міноборони, яке прогнозує більше подібних інцидентів у найближчі два-три місяці. Я думаю, ми можемо побачити більше таких випадків”, – сказав Подоляк.

Читайте також

Біля російської авіабази в Криму пролунали вибухи: що відомо

У Криму поблизу Джанкоя вранці пролунали вибухи. Що відомо

В ЗСУ розповіли, яку техніку росіяни тримали на аеродромі під Джанкоєм

У Сімферопольському районі передають про вибухи на території військового об'єкту

Вторгнення Росії в Україну, день 175. Текстовий онлайн

На початок