Два з половиною мільйони віділила обласна рада Тернопільщини на боротьбу з коронавірусом

Два з половиною мільйони віділила обласна рада Тернопільщини на боротьбу з коронавірусом

Два з половиною мільйони віділила обласна рада Тернопільщини на боротьбу з коронавірусом Тернопільська облрада

Тернопільська обласна рада виділила 2,5 млн. грн. для запобігання занесенню та поширенню коронавірусу. 1 млн. грн - на закупівлю необхідних медикаментів для Тернопільської університетської лікарні та 1 млн. грн. виділено "Базі спеціального медичного постачання".

Про це повідомив директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації Степан Скибиляк:

"Під час третього пленарного засідання 14-ї сесії обласної ради депутати ухвалили зміни до обласного бюджету-2020. Згідно з ними, на видатки додатково ми направляємо 250,7 млн. грн.  Це залишки коштів від початку року та кошти субвенції з державного бюджету. Насамперед, це кошти на медицину, освіту.  На медичну галузь виділили 157 млн. грн. З них 78 млн. грн. - на розвиток сільської медицини: 32, 3 млн на добудову 19 амбулаторій сімейної медицини, більше 30 млн. грн.  на будівництво нових амбулаторій в цьому році. 73 млн. гривень субвенційних коштів, зокрема 44 млн. грн, - на утримання 8 закладів охорони здоров'я обласного підпорядкування, 13 млн. гривень на заробітну плату закладам, які надають вторинну та третинну медичну допомогу, 15, 8 млн. гривень на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет. 29, 8 млн. грн. - на будівництво і поточний  середній ремонт та  утримання автодоріг".

За словами директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації,  46, 7 млн грн. піде на потреби освіти. Кошти буде спрямовано на придбання шкільних автобусів, на ремонт і обладнання харчоблоків у школах, обладнання шкіл навчальними кабінетами та STEM-лабораторіями.

Ще один мільйон гривень спрямують на виконання заходів програми захисту населення і територій Тернопільської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки для створення та накопичення регіонального матеріального резерву на придбання пально-мастильних матеріалів. Ці кошти будуть виділені з резервного фонду обласного бюджету.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди