Зеленський закликав людей в Криму не наближатись до військових об'єктів

Зеленський закликав людей в Криму не наближатись до військових об'єктів

Зеленський закликав людей в Криму не наближатись до військових об'єктів
Фото: Офіс президента України

Президент Володимир Зеленський закликав громадян, які проживають у Криму та на інших окупованих територіях, не наближатися до російських військових об’єктів.

Про це він заявив під час відеозвернення 16 серпня.

"Щодня й щоночі ми бачимо нові повідомлення про вибухи на території, яка тимчасово зайнята окупантами. Я прошу зараз усіх наших людей у Криму, в інших регіонах на півдні держави, в окупованих районах Донбасу й Харківщини бути дуже уважними. Будь ласка, не наближайтеся до військових об’єктів російської армії та всіх тих місць, де вони зберігають боєприпаси й техніку, де тримають свої штаби", — наголосив президент.

Він звернув увагу на те, що причини вибухів на окупованих територіях можуть бути "дуже різні".

У Криму поблизу Джанкоя вранці пролунали вибухи. Що відомо

"Але сенс у них усіх один: знищення логістики окупантів, їхніх боєприпасів, військової та іншої техніки, командних пунктів рятує життя наших людей. Що менше буде в окупантів можливостей творити зло і вбивати українців, то швидше ми зможемо закінчити цю війну звільненням нашої землі. І черга цими днями на виїзд із Криму в Росію через міст доводить, що абсолютна більшість громадян держави-терориста вже розуміє або принаймні відчуває, що Крим — не місце для них", — зауважив гарант.

Зеленський подякував усім українцям, які допомагають ЗСУ, розвідці та спецслужбам послаблювати російських окупантів.

"У цьому значна перевага України та першопричина нашої майбутньої перемоги — боротьба наших захисників базується на безумовній підтримці українського народу. Це — народна визвольна війна, це всеукраїнська боротьба за свободу й незалежність для нашої держави", — наголосив він.

Читайте також

В ЗСУ розповіли, яку техніку росіяни тримали на аеродромі під Джанкоєм

У Сімферопольському районі передають про вибухи на території військового об'єкту

На початок