19-річна чемпіонка Європи зі спортивної гімнастики Бачинська оголосила про закінчення кар'єри: чим вона це пояснила

19-річна чемпіонка Європи зі спортивної гімнастики Бачинська оголосила про закінчення кар'єри: чим вона це пояснила

19-річна чемпіонка Європи зі спортивної гімнастики Бачинська оголосила про закінчення кар'єри: чим вона це пояснила
twitter.com/flipflytumble

Цього місяця з гімнастики пішли одразу дві лідерки збірної України.

Українська гімнастка Анастасія Бачинська закінчила професійну кар'єру. Про це 19-річна спортсменка оголосила на власній сторінці в Instagram.

Бачинська є дворазовою медалісткою чемпіонатів Європи, а її найбільшим досягненням у спорті залишається "золото" континентальної першості 2020 року зі спортивної гімнастики. Тоді Анастасія в складі української п'ятірки перемогла в командних змаганнях на Євро, що проходив у турецькому Мерсіні.

Інша учасниця "золотої" команди Євро-2020 Діана Варінська також оголосила про закінчення кар'єри. У серпні в коментарі для Суспільне Спорт 21-річна киянка пояснила, що припинила виступи після Олімпіади-2020. Та першою повідомила про намір іншої лідерки збірної Анастасії Бачинської піти зі спорту.

Читайте також: "Не вистачає сил і бажання". 21-річна гімнастка Діана Варінська завершила спортивну кар'єру

Вже у понеділок, 15 серпня, у соцмережах Бачинської вийшло підтвердження новин про закінчення Анастасією професійної кар'єри. У публікації спортсменка наводить свої причини для припинення змагань.

«Так от, я закінчила з професійним спортом. Закінчую через стан здоров'я, психологічний та моральний, а ще є свої моменти. Мені важко це писати, але це потрібно, і вже як є. Але я з вами. Дякую всім, хто мене підтримував і був поруч, з яким я проходила цей нелегкий шлях. Це були найяскравіші моменти життя. Рада була піднімати прапор України й [чути] гімн у різних куточках світу. Це було нелегко, але я сподіваюся, що свій маленький слід я залишила", - написала гімнастка.

Хто така Анастасія Бачинська

  • 18-річна гімнастка з Тернополя. На дорослому рівні дебютувала у 2019 році на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Баку.
  • Чемпіонка Європи 2020 року в командній першості. Тоді українська п'ятірка вперше в історії країни здобула "золото" у командній першості на континентальному рівні.
  • Бронзова медалістка ЧЄ-2021 у змаганнях на колоді. Чемпіонка Європейських ігор 2019 року зі змагань у вільних вправах.
  • На цьогорічному чемпіонаті Європи в Мюнхені збірна України не змогла захистити титул чемпіонок у командній першості, не пройшовши до фіналу. Зі складу команди чемпіонок 2020 року у Мюнхені виступала лише Єлизавета Губарєва. Як пояснила Суспільне Спорт Діана Варінська, остання на цьогорічному Євро виступала з травмою.
На початок