Релокація: із зони активних бойових дій до Дніпра переїхали близько сорока підприємств

Релокація: із зони активних бойових дій до Дніпра переїхали близько сорока підприємств

Релокація: із зони активних бойових дій до Дніпра переїхали близько сорока підприємств
Фото: Pixabay

За програмою релокації, із зони активних бойових дій до Дніпра переїхали близько сорока підприємств. Про це на брифінгу 15 серпня повідомила начальниця управління регуляторної політики та розвитку підприємництва департаменту правового забезпечення Дніпровської міськради Ірина Журавльова.

За її даними, це підприємства з Краматорська, Маріуполя, Харкова, Покровська, Сєвєродонецька, Лисичанська, Дружківки тощо.

"Це досить потужні підприємства. Вони займаються виробництвом складного гірничошахтного обладнання, комплектуючих до нього, виробляють продукцію для хімічної, переробної промисловості. Це підприємства, які працюють в хімічній, агропромисловій сфері. Також до нас переїхало багато підприємців, які працюють в легкій промисловості, підприємців, які перевели свої склади, аби вберегти продукцію", – сказала вона.

За словами Ірини Журавльової, усі ці підприємства намагаються якнайшвидше забезпечити монтаж обладнання та розпочати виробничу діяльність. А деякі підприємства вже розпочали роботу. Вони передусім  потребують допомоги міської влади, оскільки їм потрібно якнайшвидше адаптуватися до нових умов.

"Ми налагодили тісну взаємодію з 12-ма виробничими підприємствами, що переїхали до нас за згаданою державною програмою і допомагаємо їм з різних питань. Наприклад, з  пошуком приміщень, земельних ділянок під виробничі потужності та складські приміщення, у розміщенні працівників у гуртожитках", — розповіла ппосадовиця.

Вона додала, що релоковані підприємства відповідально ставляться до сплати податків до бюджету та офіційного працевлаштування людей.

Що відомо

  • Релокація — це державна програма з переміщення потужностей виробництва та персоналу з областей, де тривають бойові дії. Обладнання перевозять Укрзалізницею, Укрпоштою чи самостійно.
  • Держава надає допомогу в підборі приміщення для виробництва та розселенні персоналу, а також у підборі місцевих працівників.

Читайте також

До Дніпропетровщини перемістили п’ять виробничих підприємств

Отримати "гуманітарку", написати заяву про пошкоджене майно. На Дніпропетровщині працює хаб-переселенець з Попасної

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок