В Маріуполі оприлюднили новий перелік будинків, що підлягають знесенню

В Маріуполі оприлюднили новий перелік будинків, що підлягають знесенню

В Маріуполі оприлюднили новий перелік будинків, що підлягають знесенню
Маріуполь. Фото: Telegram "Мариуполь сейчас"

В соцмережах розповсюдили новий перелік будинків Маріуполя, що підлягають знесенню. Про це повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

Він додав, що згідно з переліком, є вцілілі будинки, натомість відсутня ціла низка повністю зруйнованих.

Радник міського голови зазначив, що в оприлюдненому "документі" є невідповідність листа вимогам т.зв. "ДНР", адже за їх положенням такий перелік має подавати місцева окупаційна адміністрація, а не підрядник.

"За умови тотального контролю маємо великий сумнів щодо аутентичності документа. У підсумку ми схиляємось що висновку, що цей лист чергова інформаційна атака окупантів, спрямована на спонукання повернення з евакуації з одного боку, та на заспокоєння суспільних настроїв в місті з іншого", — заявив Петро Андрющенко.

Що відомо

  • Окупанти в Маріуполі зносять частково вціліли будинки без дозволу жителів
  • У Маріуполі місцеві жителі вимушені облаштовувати житло просто неба
  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.
  • У Маріуполі окупанти демонтують вцілілі віконні блоки

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок