Гол та два асисти. Переможні результативні дії українців Кочергіна та Макаренка у відборі Ліги Конференцій: відео

Twitter ФК "Ракув"

Обидва українські футболісти допомогли своїм командам вийти у плей-оф раунд турніру.

У єврокубкових турнірах закінчилися матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги Європи та Ліги Конференцій. Участь у них взяли й українські футболісти.

Крім луганської "Зорі", яка програла у матчі-відповіді румунській "Університаті" з рахунком 0:3, у поєдинках третього раунду кваліфікації Ліги Європи та Ліги Конференцій взяли участь й інші українці.

Двом українським футболістам, Владиславу Кочергіну (польський "Ракув") та Євгену Макаренку (угорський "Фехервар") вдалося навіть закінчити гру з результативними діями.

• Владислав Кочергін

Кочергін став автором єдиного голу "Ракува" у матчі-відповіді проти словацького "Спартака" з Трнави. На 72-й хвилині український півзахисник отримав передачу від партнера по команді на правому фланзі атаки і пробив точно поміж ніг голкіперові.

Відео голу Кочергіна

Дивіться відео з 4:53 хвилини

Гол Кочергіна став для нього третім у чотирьох поєдинках сезону "Ракува" у Лізі Конференцій. Не забивав українець лише у першому матчі проти "Спартака".

За підсумками двох матчів "Ракув" пройшов словацьку команду. І у вирішальному поєдинку за вихід до групового раунду Ліги Конференцій зіграє проти "Славії", за яку виступає інший українець - захисник Тарас Качараба.

• Євген Макаренко

"Фехервар" Євгена Макаренка після розгромної перемоги 5:0 над молдовським "Петрокубом" у першому матчі, обіграв суперника і у другому поєдинку - 2:1. Обидва голи угорська команда забила за участі українця.

У матчі-відповіді проти "Петрокуба" Макаренко віддав дві результативні передачі. У першому таймі українець спочатку віддав передачу на хід грузинському форварду Буду Зівзівадзе, а через вісім хвилин обігрався з нападником у стінку, дозволивши йому зробити дубль.

Відео асистів Макаренка

Макаренко у матчі проти "Петрокуба" зіграв 63 хвилини, після чого його замінили. Ще два українці "Фехервара" - захисник Артем Шабанов та півзахисник Іван Петряк - залишилися на лаві запасних.

За вихід до групового етапу Ліги Конференцій "Фехервар" боротиметься з німецьким "Кельном".

• 18 та 25 серпня. Матчі плей-оф раунду Ліги Конференцій.
ФутболТенісЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо