Мультиспортивне Євро-2022 на Суспільне Спорт: як стежити та дивитися усе найважливіше

Мультиспортивне Євро-2022 на Суспільне Спорт: як стежити та дивитися усе найважливіше

Мультиспортивне Євро-2022 на Суспільне Спорт: як стежити та дивитися усе найважливіше

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Мультиспортивного чемпіонату Європи в Україні.

Мультиспортивний чемпіонат Європи – одна з найбільших спортивних подій року. Це турнір, що об'єднує в собі чемпіонати Європи з різних видів спорту в одному місці та в один час. Уперше Мультиспортивне Євро відбулося в 2018 році, а в 2022 – відбувається вдруге.

Читайте також: Україна виступить на другому в історії Мультиспортивному Євро. Що потрібно знати про змагання

Ексклюзивним транслятором Мультиспортивного Євро в Україні будуть платформи Суспільне – сайт Суспільне Спорт та регіональні телеканали Суспільного. На сайті буде показано більше ніж 150 годин трансляцій змагань, на телеканалах – понад 50.

Де і як шукати інформацію про Мультиспортивне Євро

  • Трансляції на сайті доступні тут. Для перегляду не потрібно реєструватися, достатньо просто перебувати на території України. Під плеєрами щоденно оновлюватиметься розклад трансляцій на день уперед. Будуть доступні дві або три трансляції одночасно.
  • Інформація про розклад виступів українців та детальний розклад трансляцій виходитиме щовечора на сайті Суспільне Спорт. Ось як це виглядає.
  • Щоденно буде тривати онлайн змагального дня, де будуть зібрані усі результати як українців, так і медальних змагань.
  • Ексклюзивні коментарі та інтерв'ю спортсменів з місця подій читайте упродовж усієї змагальної програми на сайті – команда Суспільне Спорт працюватиме також з Мюнхена.
  • Щоденно на Youtube-каналі Суспільне Спорт виходитимуть хайлайти головних подій дня, а також дайджест від журналістів з Мюнхена про усе найважливіше, що відбувається на Мультиспортивному Євро.
  • Після завершення змагального дня в ефірі регіональних телеканалів "Студія Мультиспортивного Євро" з підсумками подій, що відбулися за день у Мюнхені.
Дивитися трансляцію Мультиспортивного Євро - тут.
На початок