До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло близько 150 млн грн плати за землю

До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло близько 150 млн грн плати за землю

До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло близько 150 млн грн плати за землю

За перший квартал 2020-го року до місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло 149,9 млн грн плати за землю від юридичних та фізичних осіб. Це на 7,2 млн гривень більше, ніж за відповідний період минулого року, інформує головне управління ДПС в Івано-Франківській області.

Від юридичних особ до бюджетів надійшло 137,8 млн гривень земельного податку, а фізичні особи перерахували місцевим скарбницям 12,1 млн гривень.

До слова, юридичні особи - платники плати за землю - самостійно вираховують суму податку щороку та подають податкову декларацію на поточний рік до податкової служби не пізніше 20-го лютого.

За березень через карантин платники можуть не нараховувати та не сплачувати земельний податок та орендну плату за ділянки, які використовують у господарській діяльності.

При цьому платники плати за землю (крім фізичних осіб), які подали податкову декларацію, мають право подати уточнюючу декларацію, в якій відобразили зміни податкового зобов’язання із сплати плати за землю за податковий період березень 2020-го року.

У випадку, якщо у березні чи квітні 2020 року платники подали уточнюючу податкову декларацію щодо зменшення податкового зобов’язання із сплати за землю за податковий період квітень 2020 року, вони зобов’язані подати не пізніше 30-го квітня уточнюючі податкові декларації за 2020-й рік, в яких відобразити зміни податкового зобов’язання із сплати плати за землю за податкові періоди березень та квітень 2020.

Плату за землю за податковий період – квітень 2020 року - необхідно перерахувати до бюджету за місцезнаходженням земельної ділянки до 30-го червня 2020 року без нарахування пені та штрафних санкцій.

Докладніше про нововведення щодо нарахування податків, облік і звітность можна прочитати тут.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди