Веслувальники з Полтавщини здобули три медалі на чемпіонаті світу

AP

Людмила Лузан, Олег Кухарик та Ігор Трунов стали призерами чемпіонату світу з веслування. Вони здобули "золоту", "срібну" та "бронзову" нагороди. Про це стало відомо з прямої трансляції змагань.

6 серпня в канадському місті Галіфакс відбувся перший день фінальних заїздів чемпіонату світу з веслування. Українці здобули нагороди, усі вони у представників Полтавщини.

Результати на дистанції 500 метрів в каное-двійці. скрін з трансляції Planet Canoe

Чемпіонка світу Людмила Лузан у парі з Анастасією Четверіковою змагалися на дистанції 500 метрів у каное-двійці. Вони стали другими, поступившись олімпійським чемпіонкам з Китаю.

"Золотий" фініш Людмили Лузан. скрін з трансляції Planet Canoe

В іншому фінальному заїзді на дистанції 1000 метрів в каное-одиночці Лузан здобула "золото", випередивши представниць Чилі та Німеччини.

"Я хочу присвятити цю перемогу Україні. Я щаслива, що у мене є шанс представляти Україну, воювати на кожній дистанції. Так, як наші воїни воюють в Україні. Нам тяжко, але своєю силою ми разом показуємо, що наша країна непереможна. Дякую усім, хто нас підтримував, ми обов'язково переможемо", - сказала Людмила Лузан в інтерв‘ю місцевому телеканалу.

У байдарці-четвірці Ігор Трунов і Олег Кухарик здобули "бронзу" на дистанції 500 метрів, поступившись представникам Німеччини та Іспанії.

"Бронзові" призери чемпіонату світу з веслування в байдарці-четвірці. скрін з трансляції Planet Canoe

У загальнокомандному заліку збірна України нині посідає четверте місце. 7 серпня спортсмени змагатимуться ще в шести фіналах на різних дистанціях.

Що відомо:

• Чемпіонат світу з веслування організували в канадському місті Галіфакс. Розпочався він 3 серпня, а завершиться 7 серпня.
  • До збірної України на цьогорічному чемпіонаті світу з веслування потрапили 17 спортсменів. Із них восьмеро – представники Полтавщини.
  • Торік на чемпіонаті світу українська збірна посіла третє загальнокомандне місце, виборовши п’ять медалей. Із них три нагороди здобула представниця Полтавщини Людмила Лузан – "золото", "срібло" та "бронзу".