Тренер рівненського чемпіона з параканое прокоментував його виступ на чемпіонаті світу

Ексклюзивно

Рівнянин Микола Синюк здобув "золото" на чемпіонаті світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Результат спортсмена очікуваний, розповів Суспільному його тренер Леонід Камлочук. У серпні Микола Синюк ще стартуватиме у чемпіонаті Європи.

Микола Синюк в складі національної паралімпійської збірної брав участь у чемпіонаті світу з параканое, що відбувається у канадському Галіфаксі. 5 серпня рівненський спортсмен став чемпіоном світу в класі KL2 на дистанції 200 метрів.

"Гонка дуже важка, дуже важко морально, через війну в Україні. Перемога за нами. Ця перемога — для наших солдатів", — сказав одразу після фінішу Микола Синюк.

Рівненський тренер Леонід Камлочук Суспільному розповів, що перемога Миколи була прогнозованою. Він з найкращим часом пройшов до фіналу.

"Це очікувано було. Я був переконаний, що якщо не буде ніяких ексцесів, то принаймні за 1-3 місце він мав би боротися стовідсотково. З того, що планувалося, вийшло найкраще. У фіналі на старті трішки змусив нас понервуватися, і італієць його підпирав, але все стало на свої місця і він досить впевнено переміг. Виграв більше секунди, а для цього виду спорту на такій дистанції — це суттєвий запас", — коментує Леонід Камлочук.

Як він повідомив, Микола Синюк уже 15 серпня стартуватиме на чемпіонаті Європи у Мюнхені.

• У травні 2022 року в фіналі Кубка світу Микола Синюк виборов перше місце на дистанції 200 метрів у класі човнів KL2.
  • У вересні 2021 року Микола Синюк виборов першість на дистанції 200 метрів у класі KL2 на чемпіонаті світу з параканое у Данії.