Болгарія призупинила видачу віз громадянам РФ

Болгарія призупинила видачу віз громадянам РФ

Болгарія призупинила видачу віз громадянам РФ
Фото: Unsplash

Болгарія вирішила тимчасово припинити видачу віз російським туристам та власником нерухомості.

Про це повідомляє Асоціація туроператорів Росії.

"За інформацією туроператорів, консульство Болгарії в Москві сповістило їх про тимчасове призупинення прийому документів на туристичні візи й візи для власників нерухомості у "надзвичайній ситуації, що склалася", — йдеться у повідомленні.

Причиною такого рішення стало оголошення 5 серпня персонами нон грата 14 співробітників диппредставництва та консульських установ Болгарії в Росії, повідомляє Асоціація.

При цьому візові центри Болгарії в Москві, Єкатеринбурзі та Санкт-Петербурзі (включно з регіональними візовими центрами) з "технічних причин" не приймають заяви з оплатою консульського збору з 25 березня, додали в організації. Документи могли подати лише ті заявники, які звільнені від сплати консульського збору.

"В інших випадках, у тому числі з метою отримання віз під туристичні поїздки до Болгарії, росіяни з кінця березня зверталися до генеральних консульств Болгарії у зазначених трьох містах", — зазначається в дописі.

Що відомо

  • 5 серпня посольство Латвії у Росії на невизначений термін призупинило приймання заяв на отримання віз для громадян Росії.
  • Уряд Чеської Республіки ухвалив рішення про припинення видачі віз та посвідок на проживання громадянам Росії та Білорусі до кінця березня 2023 року.
  • У березні 2022-го Естонія призупинила видачу туристичних віз громадянам Російської Федерації на невизначений термін, доки не буде припинено військову діяльність Росії в Україні.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 163. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок