"Фантастичних українців" покажуть на благодійній платформі у всьому світі

"Фантастичних українців" покажуть на благодійній платформі у всьому світі

"Фантастичних українців" покажуть на благодійній платформі у всьому світі
Фото: filmmakers-for-ukraine.com

З 8 серпня стартує благодійний показ серіалу "Фантастичні українці" на онлайн-платформі Filmmakers-for-Ukraine. Про це написали представники проєкту на своєму сайті.

Показ на даній платформі не матиме географічних обмежень. Кошти, отримані від прокату, передаються неурядовій організації Filmmakers for Refugee, а потім направляються безпосередньо людям в Україні, які потребують допомоги. Допомога та підтримка спрямовані на українських кінематографістів та їхні родини, а також на групи та меншини з України, що зазнають утисків (такі як BIPoC, LGBTQIA+, роми, люди з обмеженими можливостями), а також на дітей, хворих та літніх людей.

Крім того, "Фантастичні українці" у вересні будуть доступні на платформу чеського телеканалу ČESKÁ TELEVIZE (Czech Television) українською та чеською мовами.

"Фантастичні українці" – це цикл фільмів про сучасну українську культуру: візуальне мистецтво, музику, танці, кіно, моду та літературу. Це серіал про талановитих українців, які закладають фундамент у свідомість молоді та формують образ національної культури. Чим більше уваги їй приділяється, тим багатша нація.

Як у світі підтримують Україну під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант