Міськрада хоче позбавити звання "Почесний громадянин Херсона" головного санлікаря за співпрацю з окупаційною владою

Міськрада хоче позбавити звання "Почесний громадянин Херсона" головного санлікаря за співпрацю з окупаційною владою

Міськрада хоче позбавити звання "Почесний громадянин Херсона" головного санлікаря за співпрацю з окупаційною владою
Фото: Херсонська міська рада

Херсонська міська рада хоче позбавити звання "Почесний громадянин міста" головного санітарного лікаря області та гендиректора обласного центру контролю та профілактики хвороб Юрія Ромаскевича за співпрацю з окупаційною владою.

Про це повідомляється у Телеграм-каналі міськради.

У дописі сказано, що згідно з даними, які оприлюднили пропагандистські Telegram-канали, Ромаскевич взяв участь у форумі "Ми разом з Росією", яку провела окупаційна влада Херсонщини. На форумі головний санлікар зробив низку заяв на підтримку дій РФ.

"Поведінка та заяви пана Ромаскевича обурюють і жодним чином не відповідають такому високому званню. Тому одразу після перемоги України ми піднімемо питання про позбавлення його звання "Почесний громадянин", - йдеться у публікації.

А також міська рада хоче ухвалити зміни до положення про присвоєння звання, згідно з якими людина, яка скомпрометувала звання, повинна відшкодувати містянам кошти.

Що відомо:

  • 30 липня окупаційна влада Херсонщини провела форум – "Ми разом з Росією".
  • Почесний громадянин міста Херсона може бути позбавлений звання, якщо своєю поведінкою дискредитує себе перед територіальною громадою, а також у разі порушення ним Конституції та законів України, що доведено в установленому законом порядку.
  • За Статутом громади, питання щодо позбавлення звання вирішується на пленарному засіданні сесії міської ради. У разі позитивного рішення депутатів, звання буде позбавлено з моменту фіксації його зради.
  • Особа, позбавлена звання "Почесний громадянин міста Херсона", втрачає права та соціальні пільги, та має повернути всі атрибути до міської ради.
  • Рішенням Херсонської міської ради від 30 серпня 2017 року Юрію Ромаскевичу надали звання "Почесний громадянин міста Херсона" за значний внесок у розвиток фізичної культури та спорту, вагомі досягнення у галузі охорони здоров’я на благо Херсонської міської територіальної громади.

Читайте також:

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок