Вінницька спортсменка стала кращою футболісткою міжнародного юнацького турніру

Українська збірна команда на юнацькому турнірі з футболу. Фото: Андрій Ковальов, Facebook

Вінничанка Софія Барабаш стала кращою футболісткою міжнародного юнацького турніру, який 39 рік поспіль проходив у місті Х’йоррінг, Данія. Збірна дівоча команда з футболу, до якої увійшли й вінничанки, посіла друге місце серед 26-ти команд.

Про це Суспільному розповів тренер команди Вʼячеслав Обезюк.

Грали українські спортсмени у двох вікових категоріях: 14 і 12 років. У груповому етапі вони перемогли датську і норвезьку команди. А у півфіналі обіграли команду зі Швеції. Втім у фіналі поступилися команді з Польщі, розповідає В’ячеслав Обезюк.

Кращою футболісткою турніру серед усіх команд у категорії 14 років журі визнало вінничанку Софію Барабаш. Вона займала позицію воротаря у команді.

Додому у Вінницю футболістки привезли не лише кубок, а й гуманітарну допомогу від данців.

Вони передали українцям медичні ортопедичні засоби для реабілітації.

РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди