Instagram Reels тепер доступні в Україні

Instagram Reels тепер доступні в Україні

Instagram Reels тепер доступні в Україні
Фото: AP

Сервіс для коротких відео Instagram Reels став доступним в Україні. Про це 3 серпня повідомив цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.

"Instagram запустив Reels ще у 2020 році. Ця функція стала популярною у світі, але в нас працювала не на повну. Упродовж наступних тижнів усі відео тривалістю до 15 хвилин отримають креативні інструменти Reels", — розповів міністр.

За його словами, команда Мінцифри понад рік вела перемовини з керівництвом Meta стосовно запуску цих функцій. Нарешті вони доступні для всіх українців.

"Нові інструменти сприятимуть у просуванні особистих акаунтів та створенні креативного контенту. Це допоможе ще якісніше та масштабніше висвітлювати події в Україні, зокрема для іноземних користувачів Facebook та Instagram", — додали у Мінцифрі.

Ще 2 серпня стало відомо, що Instagram додав в Україні підтримку музики в сторіз — Instagram Music. Щоб додати музику в сторіз, необхідно при створенні допису обрати наліпку "Музика" та вибрати композицію з каталогу доступних пісень. Якщо історія — це статичне фото, то музика гратиме не більш ніж 15 секунд.

Instagram Reels тепер доступний в Україні
Фото: Fedorov/Telegram

Більше про сучасну культуру та соціальні мережі в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок