Обидві українські тенісистки вилетіли на старті перших турнірів американської хардової серії-2022: результати

AP Photo/Josie Lepe

Калініна та Ястремська отримали по "баранці" від рейтингових суперниць.

Українські тенісистки відкрили сезон хардових турнірів американської серії. Друга ракетка України Ангеліна Калініна стартувала на турнірі WTA500 у Сан-Хосе, а четвертий номер країни Даяна Ястремська змагалася у Вашингтоні (WTA50), що став її першим стартом після Вімблдону.

Для обох тенісисток це був дебютний виступ на цих турнірах, і обидві зазнали крупних поразок одразу в першому раунді та вибули з них.

Калініна, яка наразі посідає 52-ге місце у світовому рейтингу, поступилася шостій сіяній і 11-ій ракетці світу Коко Ґофф. У першій очній зустрічі з американкою в кар'єрі Калініна змогла виграти лише один гейм. Ґофф менш ніж за годину розгромила українку з рахунком 6:1, 6:0. За весь матч Ангеліна мала лише один шанс зробити брейк на подачі суперниці, але не реалізувала його.

Ястремська, яка нині є 77-им номером світу, у Вашингтоні також вилетіла від однієї з топсіяних. Її опоненткою була колишня перша ракетка світу, яка нині посідає 20-те місце в рейтингу – білоруска Вікторія Азаренка з четвертим номером посіву.

До цього тенісистки зустрічалися на професійному корті лише одного разу: на турнірі в Торонто 2019 року: тоді перемогу здобула українка. Цього разу Ястремська поступилася, програвши перший сет із відставанням у один брейк, а в другому не взявши жодного гейму – 4:6, 0:6.

• WTA500. Сан-Хосе (США). Перший раунд

Коко Ґофф (США, 6) – Ангеліна Калініна (Україна) 6:1, 6:0

• WTA250. Вашингтон (США). Перший раунд

Даяна Ястремська (Україна) Вікторія Азаренка (4) 4:6, 0:6

Таким чином Калініна другий турнір поспіль завершує змагання вже в стартовому матчі. Те саме відбулося в липні в Будапешті, проте тоді українка знялася після першого програного сету через травму.

Для Ястремської серія поразок у першому раунді зросла до трьох поспіль. До цього вона також вибувала на старті турніру в Істборні, а також на Вімблдоні.

• Наступною суперницею Ґофф стане колишня перша ракетка світу, японка Наомі Осака (№41 WTA), а Азаренка зустрінеться з чешкою Терезою Мартінцовою (№73).
  • Російських та білоруських тенісистів допускають до переважної більшості турнірів WTA та ATP, проте грають вони із нейтральним статусом, тобто без прапора та іншої державної символіки, що пов'язано з повномасштабним вторгненням Росії до України за підтримки Білорусі.
  • Останній турнір Великого шолома сезону – US Open – відбудеться 29 серпня – 11 вересня.
  • У попередніх списках US Open до основної сітки заявлені чотири українки: список.
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо